Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Άλλη μία παλαιότερη κριτική για το αρχείο. Εάν δεν μου ερχόταν ξυνισμένη η τύπισσα, θα έλεγα ότι η κριτική μου θα ήταν copy paste του mallias (για καραφλό τον κόβω, αλλά τέσπα). Διαφοροποιούμαι μόνο στην συμπεριφορά, διάθεση και στην απόδοση από τον mallias και αυτό επειδή η κυρία έκανε μεγάλη αγγαρεία. Δεν ξέρω μπορεί να είχε τους λόγους της, μπόρεί να με είδε και να έβγαλε αφρούς, δεν ξέρω. Πάντως σίγουρα δεν ήθελε να είναι εκεί που βρισκόταν και σίγουρα εγώ έκλαψα τα ευρουλάκια μου. Και αυτό, ενώ όταν άνοιξε η πόρτα και την είδα, είπα μέσα μου ότι θα περάσω καλά, μιας και δείχνει για πεινασμένο και στερημένο μιλφάκι. Δεν γαμιέται, πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.211
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, sithlord και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2018
Αγαπητέ με όσα τραβάμε εδω πάνω με δαύτες θέλετε να μας έχει μείνει και τρίχα στο κεφάλι;Ντροπή
09 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παντού έχει λάσπες και σκατά να πατήσεις, όχι μόνο εκεί πάνω. Δεν βλέπεις τι έγραψε ο άλλος για Nastya, έχουν βαρέσει μπιέλα λέμε οι τύπισσες. Είναι πλέον εξαιρετικά σπάνιο και δύσκολο να πετύχεις καλή φάση. Δεν βαριέσαι, καλά να είμαστε και τα άλλα λύνονται.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2