Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κριτική από παλαιότερη συνάντηση για το αρχείο, την χρωστάω και στον διαχειριστή. Οι φωτός σε αυτό το προφίλ λένε την αλήθεια, είναι επίκαιρες και ακριβείς. Οι φωτός στο προφίλ ως Helga, λένε την αλήθεια για το σώμα, από το πρόσωπο κόψτε ένα 10%-20% και είστε bingo. Με λίγα λόγια, κυριολεκτικά μούναρος. Αλλά....αυτό το γαμημένο αλλά....είναι μούναρος όταν γδυθεί ενώ ντυμένη είναι μάλλον κλαιν. Και αυτό γιατί καταρχήν είναι βλαχάρα, από τις χειρότερες του είδους. Νομίζει ότι επειδή φοράει ένα συνοθύλευμα από φίρμες (ελέγχεται η αυθεντικότητα όμως των αντικειμένων), αυτόματα θεωρείται high και έτσι. Θα μου πεις, καλά ρε φίλε, με μία ώρα επίσκεψη στο κωλοχοτέλι στην πλατεία του τηγανιού βγάζεις τόσο ασφαλές συμπέρασμα? Ναι, και αυτό επειδή όταν έδειξα σε φίλο φωτός της, λάλισε ο έρμος και την κανονίσε για long date και έφαγα στην μάπα την βλαχάρα άλλες δύο φορές σε νυχτερινές και πρωινές βόλτες με τον ερμο και με ασφάλεια μπορώ να πω ότι είναι από τις λίγες γυναίκες που όταν γδυθούν είναι πολλές φορές πιο μουνάρα από ντυμένη. Πάμε πάλι στα τεχνοκρατικά:
Πρόσωπο 9, και δεν είναι 10 γιατί έχει πειράξει τα χείλη. Αν σας αρέσει φάτσα τσεχία/σλοβενία/γερμανία φάση, θα γουστάρετε πολύ.
Σώμα 10, δεν υπάρχει αυτό το ύψος με αυτή την κωλάρα και τις βυζάρες. Δεν είναι γυμνασμένη ή κάτι τέτοιο, αλλά έχει κορμί αναστάτωση και αυτό αντικειμενικότατα.
Γενική συμπεριφορά 5, και μάλιστα επιεικώς. Απίστευτα καβαλημένη, δήθεν ενημερωμένη και πολυταξειδευμένη, με λίγα λόγια, πολλά λες πούτσα θες. Εδώ να σημειώσω ότι μάλλον είναι και βούρλο ή εμφανίζει ήδη συμπτώματα αλτσχάιμερ. Στην αρχή της συνάντησης σε ερώτησή της με τι ασχολούμαι, απάντησα γιατρός. Σε κάποια φάση αργότερα, ξαναρωτάει και απαντώ δικηγόρος (καμία αντίδραση). Πριν φύγει, ρωτάει ξανά και απαντώ αρχιτέκτονας. Και γυρίζει και μου λέει ότι έπρεπε να τις το έχω πει από την αρχή γιατί έχει έρωτα με την αρχιτεκτονική. Άσε μας κουκλίτσα μου. Πολύ μπλα μπλα, με κύριο στόχο να επιβεβαιώσει στον εαυτό της ότι είναι τζετσέτερ και δεν ξέρω εγώ τι. Μαλακίες στο τετράγωνο.
Επικοινωνία 10, είπαμε αγγλικά οξφόρδης δεδομένων των αναλογιών.
Διάθεση στο σεξ 1, ποιο σεξ η τύπισσα μας κάνει χάρη με την παρέα της και μόνο. Κρίμα το κορμί, πολύ κρίμα.
Σχέση απόδοσης 1, μιλάμε για πολύ μπινελίκι φεύγοντας.
Η κριτική είναι για συνάντηση το καλοκαίρι, δλδ αρκετούς μήνες πίσω. Επειδή δύσκολα θα έχει χαλάσει το κορμί/φάτσα τόσο για να πεις άντε και γαμήσου, εάν έχει βελτιώσει υπηρεσίες παρακαλώ ενημερώστε. Για το ντύσιμο βλαχάρας δεν με ενδιαφέρει, εγώ μία ωρίτσα στο χοτέλι θέλω, δεν με νοιάζουν τσάρκες στην παραλιακή για λουκουμάδες κλπ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.146
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ThE, mixalis mixoy και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2018
την πηρα τηλ να κανονισω ραντεβου...
το σηκωσε κ νομιζα οτι ηθελε να με πληρωσει αυτη για γαμησω
απαραδεκτη συμπεριφορα..
την μιλουσα για το προγραμμα της και σε καποια φαση μου εκλεισε το τηλ..
την ξανα περνω και μου λεει οτι δεν διαπραγματευεται το προγραμμα της ενω την ρωτουσα τι θα παιξει στο δυορο..
αντε να πας να γαμησεις μετα..
κριμα το μποι της...
08 Μαρτίου, 2018
Γιατί δεν της είπες ότι γαμάς περίεργες για βιοπορισμό;Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2