Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον αφου διαβασα την κριτικη του φιλου...και προσεξα οτι απο σωμα...κλπ δεν ειχε να πει κατι κακο...και να σημειωσω οτι δεν μ αρεσουν τα γλωσωφιλα..και αυτα ..και προφυλακτικο ...το χρησιμοποιω και στην πιπα....διαλεξα οξανα.
μπαινει μεσα ψηλη κοντα στο 1.75 στηθος γεματο 4 φυσικο....προσωπο barbie με ωραια ματια και τσιμπουκοχειλα...και θα ελεγα μικρουλα οχι παραπανω απο 20.το γελιο ξεκινα οταν αρχιζει και μιλα....αισθνθηκα αγγλομαθης...σε επιπεδο profinciency...δεν υπαρχει μου μιλουσε ρωσσικα...με την πιστη οτι κατι θα καταλαβω..αμεσως μετα ξεκινησε να μιλα με την τσαντα της(κυριολεκτικα μην γελατε οι περισσοτερες γυναικες αν οχι ολες μιλαν με τον εαυτο τους...η με την τσαντα τους) και εβαζε σε ταξη το νοικοκυριο της..λιπαντικο προφυλακτικο...εγω φυσικα διασκεδαζα...
της ζητησα να κανει μπανιο γιατι την υποψια βρωμας που ανεφερε ο προηγουμενως φιλος...δεν την αντεχω..εκανε και ξεκιναμε..πιπα αυτοσχεδιαζει θα ελεγα να την καταφερει...την βοηθουν πολυ τα χειλια...της αλλα δεν εχει ρυθμο...εκει που το βυζαινει τα παρατα και αρχιζει να τον παιζει..και ξανα παλι απο την αρχη...ξεκινα το γαμησι ...δεκτικη θα ελεγα στις εναλαγες στασεων...μονο μια φορα που της τον ξαναδωσα στο στομα εβγαλε μωρομαντιλα και καθαριζε την καποτα....
γενικως αν την διαλεξετε για το σωμα κλπ...ειναι καλη..αν ζητατε χημεια και τετοια...η σκυλια του πολεμου να πατε αλλου...α και μου ειπε οτι οι ελληνες ειμαστε ψολαραδες...ελπιζω να παει και στην τουρκια να τους το μεταφερειΚουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mick11, Bartender 74, olotyxeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού