Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ετσι ηταν η μελαχρινη,ψηλη,γλυκο προσωπο,τσιμπουκοχειλα,δεν καταφερα ποτε να την ριξω,ηταν κοριτσι βορειων προαστειων και εγω παιδι του κεντρου,της πιατσας,εκ τοτε χαθηκαμε,απο το 2010,την πηδουσε ο μυρωνας ΛύπηΛύπη
Oxι πληγη επειδη δεν εκανα σχεση μαζι της,πληγη που την πηδαγε καθε βουτυρομπεμπες Μαλακία


Εχω δει δεκαδες τσαρκοβιους να μην μπαινουν πουθενα αλλα να ερχονται σφυρη σε αυτον τον οικο

Την αλλη φορα ημουν ψιλοκουρασμενος,δεν λεω οτι περασε απαρατηρητη,ηταν λιγο βιαστικη επειδη ειχε πολυ δουλεια,την ειδα μονο ενα σαλοναρισμα

εντυπωσιαστικα δεν λεω,για να μην κανω κωλοτουμπες πριν 10 χρονια ειχε 15 τζενες στην φυλης και φωκαιας εμφανισιακα και υπηρεσιες

Σε υπηρεσιες καλη σαν αυτην ειναι και η μαρκέλλα απο φιλλιπιδου

Σε εμφανιση η μονικα η ,ποιο ομορφη θα ελεγα,πολυ κακη σε υπηρεσιες (η μονικα η ξανθια)

Οποτε η τζενη πλεον για καιρο θα τραβαει την πελατεια

Ανεβηκα λοιπον,απογευμα,αρχισε να βραδιαζει,η μαρκελλα ειχε ρεπο,ειχα αντιφασεις μεσα μου,ηθελα η αυταρχικο (οχι στραπον,αλλα ερωτικα παιχνιδια bdsm,η γνωστες θα καταλαβουν) η ελευθερο στοματικο

ανεβηκα ,2-3 ατομα περιμεναν,ενας ειχε ηδη πληρωσει,2 δωματια γεματα,οποτε ημουν τριτος η τεταρτος αναλογα με τον χρονο

Βγηκε η τζενη,ηταν αρκετα ποιο εντυπωσιακη απο την αλλη φορα,γιατι φοραγε ζαρτιερες που μαρεσουν,η κοντη τσατσα πολυλογου, μιλαει ασταματητα,εκνευριζεται ευκολα,αλλα ειναι καλοκαρδη,μου εδωσε ενα ντεπον κιολας επειδη ποναγε το κεφαλι μου Κεφάλι σε τοίχο!

Πληρωσα γιατι ελειπε η μαρκελα το στανταρ μου και δεν ειχα κατι αλλο εκεινη την στιγμη

μπαινω που λετε στο δωματιο,κλεινει η πορτα,και εζησα μια απο της τραγελαφικες στιγμες σε μπουρδελο ολα τα χρονια που παω,μια εντονη μυρωδια βοθριλας,μου τσακισε την μυτη,λεω μποχα ειναι θα περασει,καποιος πρωην συναγωνιστης θα εκλασε πριν φυγει Προσκύνημα

εγω δεν εκανα σημα οτι βρωμαει,ανοιξα το παραθυρακι,αφυγα απο το σημειο που μυριζε και δεν πολυμυριζε για καποια λεπτα,απο της καυλες δεν εδωσα σημασια πολυ,πηρα το κινητο και εβλεπα τσοντες μεχρι να τελειωσει η κοπελα πριν μπει σε εμενα,περασαν καποια λεπτα,η μυρωδια εγινε εντονοτερη,μεσα μου πιστευα οτι θα με κατηγορησουν οτι εγω εκανα κατι βρωμικο μεσα,μπαινει η κοπελα,2 μετρα μωρο,πεφτει κατω απο την μποχα,βγηκαμε και η 2 εξω,εγω με το σωβρακο,και τα ρουχα,ο συναγωνιστης στο σαλονια να σκαει στα γελια,ο χωρος ειναι κλειστος,και η μυρωδιες δεν φευγουν ευκολα,η τσατσα εκνευρισμενη (λογικο) μπαινει μεσα πεφτει κατω και αυτη Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελο

Το πιθανοτερο η καποιος συναγωνιστης πριν ειχε ριξΓαμήσουει απανοτες κλανιες οταν τελειωσε με την τζενη,η πρεπει να χεσε η στον καδο και το καλυψε με κωλοχαρτα,η σε καποια σακουλα την πηρε μαζι του και την πεταξε,αλλιως μονο με κανα 2 κλανιδια δεν μυριζει συνεχεια,εκτος εαν πεταξε καμια αμπουλα σαν τον πορνομεταναστη Γαμήσου

το συμβαν επιλυθηκε ,χλωρινη,αρωματικα,ανοιχτα παραθυρα ,η μποχα εφυγε ,με πηγε στο δωματιο μεσα,ηταν η σειρα μου σαν πελατης και ηρθε μαζι μου στο δωματιο

Οποιος και να το κανε,αν και μας βρωμισε,απειρα ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα


Κεφάλαιο τζένη :

Η κουκλα μπηκε μεσα,δεν γνωριζει ελληνικα,πολυ καλα αγγλικα ομως,και αυτο βοηθαει στην συνομιλια,οχι σαν μερικες στο μεταξουργειο,ουτε ελληνικα,ουτε αγγλικα Μαλακία
Tης ζητησα ποδολαγνεια αρχικα,και το προγραμμα που προσυμφωνησαμε εξω,αγριο bdsm
Ομορφα λεια ποδια,μηθενα βρωμια,ουτε μυρωδιες,δυστηχως ομως το προγραμμα που ηθελα εγω δεν το κατειχε,ηταν ψιλογλυκια κοπελα,αυτο το προγραμμα πρεπει να ειναι καπως bitch η αλλη,bitch με ολη την σημασια
Δυστηχως επειδη εβλεπα οτι δεν το ειχε ,αν και με ενημερωσε οτι της τα ζητανε αρκετοι αυτα,της ειπα παμε κρεβατι για να μην κλαιω και τον χρονο οχι τα λεφτα,δεν θα καταντησουμε να κλαιμε για 20ευρω Ματάκι
Αρχισαν τα ελαφρα φιλια,της εκανα ενα ωραιο γλειφωμουνι,στεγνο μουνι,μολις ειχε κανει μπανιο,κατι πεταχτα στο στομα,γλωσσα οχι,στο λαιμο,αρχησε να κανει μια πολυ καλη πιπα,ειχε ενα πιστευτο λαγνο βλεμμα,μονο με το βλεμα εχυνα,μελαχρινη,ψηλη,να σε τσιμπουκωνει,το ονειρο καθε αντρα,μου θυμησε μια κοπελα απο το αρσακειο που ηξερα πριν χρονια,αλλα η τζενη ειναι ποιο μελαμψη ,μου την θυμησε καπως,αισθανθηκα περιεργα
Την πηρα στα 4,απιστευτη θεα,καποιες φορες οτι η ψηλη ειναι για παρελαση και η κοντη για κρεβατι δεν υσχιει,η τζενη απομυθοποιει αυτη την φραση,εχουμε φαει φολες απο κοντες ολοι μας αμετρητες
Δεν μπορω σαν ανθρωπος να τελειωσω με καποτα ευκολα,βγαζει την καποτα,και μου τραβαει μια μαλακια ανευ προηγουμενη,η γυναικα ξερει να παιζει το πεος καλυτερα και απο αντρα,ρυθμο,επαιζε μεχρι την κεφαλη του πεους,κατεβαινε σιγα,μετα γρηγορα
Δεν αντεξα και εχυσα με αυτην την παεομαλαξη σε 2 λεπτα περιπου
Ηρθε εκατσε διπλα μου,μιλησαμε,μου θυμησε παλι την μελαχρινη απο το αρσακειο, (σουζαννα την λεγανε)
Ενα περιεργο συναισθηματικα γαμησι για μενα, με πονοκεφαλους,κουραδες,και αναμνησεις να επανερχονται απο το υποσεινηδητο

Ντυθηκε και εφυγε,μου ειπε με περιμενει ξανα,οταν θα εχω καποια ανεση χρηματικα,ισως την παρω και κανα μισαωρο,το αξιζει

Και μονο που προθυμποιηθηκε να μου κανει τα ανωμαλα μου γουστα χωρις να βγαλει κιχ,αξιζειΓερο-μύστης

Εφυγα,εκανα λιγο καλαμπουρι με την τσασα για την σκατιλα που φαγαμε και την εκανα,ευχαριστημενος μεν,συναισθηματικα φορτωμενος δε,για την αναμνηση που μου ξυπνησε ,αλλα τεσπα,κοιταμε μπροστα,δεν θα φαω κολλημα οπως εφαγα τοτε,λες και ηταν η τελευταια γυναικα στη γη Μαλακία

Λοιπον

Θα πω 2 προτασεις κρατηστε τες καλα

Εα εδινε κωλο,και δεχοταν χυσιμο στο στομα,η στο προσωπο θα πηγαινε αλλου ο κοσμος στην φυλης να πηδηξει οσο καιρο ηταν αυτη?

Επεισης, τωρα στους πρωτους 2 μηνες αξιζει,μετα ξεφουσκωνει δυστηχως,θα κουραστει,και ισως αρχιζει να ξεπεταει,οποτε οποιος θελει να δοκιμασει,ας παει τωρα...

αυτα απο μενα παιδια, αξιζει το 20ρικο,ειναι ομορφη,ευγενικη,προθυμη,καλο κοριτσι παν απο ολα

πιστευω θα μεινει στο πανθεον των ιεροδουλων οταν φυγει οριστικα,εχω της υποψιες οτι συντομα ισως την παρουν σε στουντιο

αυτα παιδια,καλα να περνατε,ενα μεγαλο συν απο εμενα,αξιζει...Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, Επιρρεπής, ThE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2018
ΑΞΙΟΣ καί τέλεια περιγραφή!
Y
Yuma
08 Μαρτίου, 2018
Τύπε πρέπει επειγόντως να βρεις αυτή τη μελαχρινή από το Αρσάκειο...σου έχει μείνει ψυχοτραύμα Γερο-μύστης
08 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που να την βρω ρε φιλε? περασαν αρκετα χρονια,και ατομα που ηξερα που ειχαν καποιες επαθες μαζι της χαθηκανε και αυτοι..

Να εχεις γκομενα απωθημενο ειναι δυσκολο να ξερεις ,ειναι χειροτερο ο αντρας να εχει απωθημενο γκομενα,παρα η γυναικα για αντρα..
S
sex_nightmare
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3