Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι Τετάρτης και περνώντας από μερικά μαγαζιά μπαίνω στο μαγαζί αυτό.Δουλευε η Αλινα την οποία έχω γνωρίσει πριν κάποια χρόνια,δεν ξέρω τι με έπιασε λίγο το χαμόγελο της λίγο ότι είχα να περάσω χρόνια μαζί της δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η αλινα.Εμφανισιακα σαφώς έχει σπάσει σωματικά το μόνο που μετράει ουσιαστικά πάνω της είναι τα βυζιά.Σαν προκαταρκτικά μου έκανε λίγο ισπανικό και εδώ αρχίζουν τα δυσάρεστα μου έρχεται μια άσχημη οσμή από το μουνι της στη συνέχεια μου κάνει ένα οριακό τσιμπούκι και ξαμπλωνει για να ξεκινήσουμε σεξ.Με το που βάζω τον πουτσο μου στο μουνι δεν κατάλαβα τίποτα εκεί μέσα μπορούσα να βάλω και το κράνος από το μηχανάκι μου μιλάμε για πηγάδι μετά από λίγο με ρωτά αν θέλω να μου κάνει πάλι τσιμπούκι όχι της λέω τελειώνω.Φυσικα ένιωσα ότι δεν θα τελειωνα οπότε σταμάτησα χαιρετηθηκαμε και έφυγα άπραγος.Σιγουρα η Αλινα πριν αρκετά χρόνια θα μετραγε και έχει μεγάλη προϋπηρεσία σε μασατζιδικα τώρα όμως είναι για συνταξιοδότηση.Στα μπουρδέλα πρέπει να επιζητουμε ένα καλό αποτέλεσμα εγώ εσφαλμένα λειτούργησα λίγο νοσταλγικά ας είναι πάμε παρακάτω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Μπακμαν, ILIAS1339 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2018
Πριν μερικά χρόνια που την είχα πάρει έζεχνε πάλι η μούνα της . Τώρα που γέρασε κι άλλο , φαντάζομαι θα έφαγες καλή μπόχα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1