Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στα Χανιά κ μ έπιασε η όρεξη να πάω με κάποια MILF. Ανέβηκα στο 14 κ βλέπω την Χριστίνα. Ηλικιακά είναι μεγαλύτερη απο milf αλλά δεν με χάλασε κ προχώρησα στο δωμάτιο.Από εμφάνιση είναι καλή για την ηλικία της κ με πιασιματάκια αλλά δεν έχει χαλαρώσει το δέρμα της. ¨Εχει μεγάλα στήθη κ πεσμένα απο τα χρόνια υπηρεσίας .
Στο δωμάτιο άρχισε κ μ έγλυψε σ όλο το σώμα χωρίς αναστολές .Οχι όμως anal rimmming . Τώρα
Στην πίπα έβαλε προφυλακτικό κ για να πω την αληθεια την περίμενα πιο καλή.
Απο στάσεις ξεκινησε με το να έρθει απο πάνω κ μετά την έβαλα στο ιεραποστολικό κ τέλος στα 4 όπου ήρθες το τέλος.
Την ρώτησα αν κάνει 69 κ μου είπε ο΄τι κάνει αλλά τελικά δεν έκανε. Βέβαια γύρισε κ 'εβλεπα την πίσω όψη της μέσα απο τον καθρέπτη αλλά 69 δεν το λες.

Μου έκανε εντύπωση ότι μου μιλούσε στον πληθυντικό ενώ όταν ήταν στο κρεββάτι μιλούσε στον ενικό. Οταν τελείωσε το σεξ άρχισε πάλι τον πληθυντικό .Μου είπε ότι δουλεύε από το 91 στα Χανιά κ φαντάζομαι ότι θα έχει γαλουχήσει πολλούς Χανιώτες. Την ρώτησα γιατί δεν έχει υπηρεσία κ απάντυησε ότι δεν βάζει ξένους για πελάτες , έχει συγκεκριμένους πελάτες κ δεν χρειάζεται πολλούς. Για να μου κάνει κ το κοπλιμέντο μου είπε ότι : < Εσένα σ έβαλα στο δωμάτιο γιατί μίλησες ευγενικά >
Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος. Για τους λάτρεις των μιλφ k gilf είναι μια χαρά/ ¨Οσοι θέλουνε πιτσιρίκες ή τριαντάρες ας μην ανεβούνε τα σκαλιά του 14.
Αν θα θα την ξαναέβλεπα? ¨οποτε θέλω παλι κάποια ώριμη σ αυτήν θα πάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petran, koukourou και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού