Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζενη ειναι μια καλλιγραμη 19χρονη Ρουμανα κορασιδα, το χρωμα των μαλλιων της ειναι μαυρο μακρυ και συνηθως το εχει ραστα,
σημερα το ειχε ισιο κατεβασμενο κατω οπου την την εβρισκα πιο σεξυ και τις παει πιο πολυ ετσι.
Στο σωμα της εχει αρκετα τατουαζ, στο σαλονι βγηκε αρκετα χαρουμενη και χαμογελαστη και επαιζε μαζι μου.
Η υπηρεσια μου ζητησε το αντιτιμο των 15ε για να περασω δωματιο, σκεφτηκα να κανω παζαρια για 10 αλλα δεν ηθελα να χαλασω την καλη διαθεση και χημεια
που ειχα στο σαλονι με την κορασιδα οποτε εδωσα το 15αρι.Η Τζενη ηρθε στο δωματιο ευδιαθετη και κεφατη οπως στο σαλονι οπου με βρηκε ξαπλωμενο.
Εβγαλε το σουτιεν της και αποκαλυθφηκαν τα ομορφα 2αρια στητα βυζια της, ηταν πολυ ομορφα σε εμφανιση απαλα στην αφη και τρυφερα.
Περασα ενα σερβις με τη γλωσσα μου τους βυζους της και πιπιλουσα τις θηλες της οπου δεν αργησαν να πεταχτουν σα καγκελο προς τα εξω.
Επειτα ξαπλωσα και η κορασιδα ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να φιλα στο μαγουλο στο λαιμο στο στηθος την κοιλια και κατεβηκε ακομα και πιο κατω οπου μου εδωσε και
φιλακι στον κορμο τους πεους, της ειπα να τον παρει στο στομα της οπως ειναι αλλα η Τζενη δεν κανει ελευθερο στοματικο οπως επισης δεν κανει και 69.
Αρχισε μια πιπα αργη και βαθια με αισθησιακη τεχνικη παιξιματα και χτυπηματα με τη γλωσσα. Οσο καλη ειναι στην πιπα τοσο χαμενη παει η προσπαθεια λογω καποτας.
Η Τζενη ανεβηκε απο πανω οπου κουνιεται καλα και τον μπαζει ολο μεσα στη μουνα της, αν και το προσπαθησε αρκετη ωρα μου ειναι δυσκολο να τελειωσω σε αυτη τη σταση
οποτε την εβαλα στα τεσσερα οπου στηθηκε πολυ καλα με τα βυζια να ακουμπανε το στρωμα και το κωλι τουρλα ψηλα, γαντζωθηκα απο τη λεκανη της και αρχισα
να την γαμω γρηγορα και δυνατα, η κορασιδα δεν κλεβει και τον τρωει ολο μεσα της με την τσιριδα και το βογγητο να πεφτουν βροχη.Το θεαμα στον καθρεπτη καυλωτικο με το πιπινακι να ειναι στημενο και να τον τρωει δυνατα.Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω στα απαλα βυζια της πιαστηκα απο τα κωλομερια της και αρχισα να την γαμω
προσπαθωντας να μπαινω ολος μεσα της, δεχτηκε γλειψιματα στο λαιμο αλλα οχι γλωσσοφιλα αλλα ουτε και πεταχτα φιλια στο στομα.Την εχυσα σε αυτη τη σταση οπου με υπομονη
περιμενε να στραγγιξω σφιχνοντας μαλιστα το μουνι της σα μεγγενη.

Συμπερασματικα η Τζενη ειναι μια εμφανισημη κορασιδα με αρκετα καλο κορμι,στο δωματιο το προσπαθει δεν κλεβει και δεν βιαζεται αν και αργησα λιγακι να τελειωσω.
Το μονο μειον ο βρωμικος χωρος που αν και στην αρχη της βαρδιας το καλαθακι ηταν γεματο , το χαρτι ισα που με εφτασε να σκουπιστω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.923
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
Σε ποιο μαγαζί δουλεύει το μοντελάκι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1