Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 554 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
αννα κου αλλα δεν ξερω γιατι την λενε κου απλα ετσι μου ειπε ο τακης μπουκας που και αυτος το εμαθε απο γασπαρη

μπηκαμε στο πανω οροφο και με μπλαζε υφος ερχεται η αννα που οντως ειναι ωραια κοπελα 24 ετων ρουμανα με ωραιο προσωπο σχιιστα ματακια 168 υψος βυζι λιγο νερουλο μετα τη γεννα λλα τελειο σωματακια με καθαρη επιδερμιδα και αν και δεν θα εμπεινα διοτι απο πληροφοριες ειχαμε μαθει οτι ειναι μαπα το καρπουζι ομως αφου τριφτηκε πανω μου και με πολλα χιλιομετρα απο σαλονικη αθηνα τελικα μπηκα μεσα
την περιμενα και ηρθε και μπορω να πω οτι νιωθω οτι ειναι ψιλοφωλα αλλα σε εμενα βρηκε το κουμπι μου κι ηταν αισθησιακη με τριψιμο ναζι και χαρα
πιπα μετρια θα ελεγα αλλα εκανε χαιδακια και εβρισκε τις ερωτογενεις μου ζωνες ενω στο κρεβατι καναμε πολλες στασει3ς και αν και λιγο μετρια και καθολου προστυχη παρολαυτα ηταν τιμια και ηθελε να με τελειωσει και με χαιδακια πολλες στασεις αγκαλιτσες και φρπεδακι με καταφερε αν και ημουν πτωμα λογω οδηγησης
μπορω να πω οτι σε εμενα ηταν τιμια και μου αρεσει που παιζει και καλα ντεμεκ την ερωτουλα--σορρυ για το ντεμεκMoney Mouth ξεχασα οτι γραφω κριτικη για αθηνα-φυλης
παντως πολυ μου αρεσε η επιδερμιδα και η λαβες στο κωλο

γασπαρη γιατι την λενε αννα κου????????????????????????????????

και η καθιερωμενη μεταφραση αφου οι κοπελες διαβαζουν μπου

ANNA Ascultă, dar nu știu de ce spun ei iepure, așa că am spus doar Takis musca și am învățat acest lucru de la Gaspari

Am mers sus și tonul blazat vine Anna este de fapt prietena frumos 24 de ani România cu personal frumos schiista vizeta 168 înălțime țâțe un pic apos după naștere Alte somatakia perfectă cu pielea curată și, deși nu va empeina din cauza informațiilor pe care le-a învățat că este pepene verde yob după ce a frecat pe mine și mulți kilometri în cele din urmă a intrat Atena prin Saloniki
așteptați și a venit și pot spune că mă simt că este psilofola, dar mi-a găsit butonul meu și a fost sensually în spălarea nazistă și bucurie
CONDUCTA moderat ar spune, dar a făcut chaidakia și a găsit zonele erogene mele în timp ce în pat efectua multe stasei3s și, deși un pic mediocru și nu a fost vulgar Cu toate acestea cinstit și mi-a dorit și cu peste chaidakia îmbrățișări Multistop și frpedaki a reușit cu toate că am fost întrebare cadavre de conducere
Pot să spun că mi-a fost sincer și îmi place să joace și bine ntemek erotoula - Ne pare rău pentru ntemek: confuz: Am uitat că am scrie critici pentru atenian de rasă
deși mi-a plăcut foarte mult pielea și ai găsit-o pe fund

Gasparo deoarece LENE ANNA ve ????????????????????????????????

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.652
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Εκλεκτικός, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2018
Λες για μια μελαχρινή που δουλεύει και στον πάνω όροφο; Κου λέγεται λόγω του Orestis Kou που πιρφόριζε για πάρτι της.
07 Μαρτίου, 2018
Ναι!Ναι!Ναι! nai για αυτην
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2