Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειρηνη βουλγαρα απο βαρνα και οχι ρουμανα οπως πολλοι νομιζουν
ψιλουτσικη τσιγκανοειδες φαση αλλα σε σωμα απο τα αγαπημενα μου και φυσικα οποιος κατεβει φυλης πρεπει να τιμησει τον πισιο της αφου τον προσφερει απλοχερα στο λαο εχει το απλο προγραμα

περασα μεσα και ηρθε η ειρηνη χωρις καν προκτρκτικ αλλα ευτυχως ειχα στυση μου περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια πιπα που με δυναμη και λυσα σε πιπωνει -πκαπως ξεχωριστη λλα δεν ειναι του γουστου μου
επειτ ιεραποστολικο για μουνι που ηταν απατο και ευτη με περισεια τεχνη λυγιζε τα ποδια και χτυπουσε παλαμακια με τις πατουσες---περιεργη στασηΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

και τελος ηρθε το κυριως γευμα κουλουρι βαρνιωτικο-απατο ρουεμαν δεκαενιαρι που ουτε για πλακα δεν καταλαβα οτι μπηκα σε κωλο αλλα νομιζα γαμω αερα-αφου για μαστιγμη σταματησα να βεβαιωθω αν γαμω κωλο αι δυστυχως ηταν κωλος απατοςΕμμμμΕμμμμΕμμμμ

πατνως εχει κωλο γλωτος που τρελενομαι με λιγες χειρολαβες για να κουμ-ωνεις καλα αλλα δυστυχως δεν εχω τη ψωλη του ροκο σιφρεντιMoney MouthMoney Mouth
προκαταρκτικα μηδεν και δυστυχως στο τελος εμαθα οτι ειναι βουλγαρα πατριωτισσα οποτε αν μιλουσα στη αρχη ισως επαιρνα καλυτερες υπηρεσιεςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!



συστηνεται για μηχανικους ναυπηγειον για ρουλεμαν βαρελοειδη αγρασαρωτα

και η λκαθιερωμνεη μεταφρση στη γλωσσα κοπελας αφου πολλες διαβαζουν το σαητ για να μην πω ολες σχεδον

бараж на българи, а не руман, както мислят много хора
psiloutsiki tsigkanoeides решение, но тялото на любимите ми и, разбира се, който слезе раса трябва да чест на Pisia, след като той дава щедро на хората да имат една проста програма

 Той дойде и спокойствието, без дори да proktrktik но за щастие бях ерекцията ми мине презерватива и започна да свирка, че със сила и бяс при Калюмет -pkapos ОТДЕЛЕН друго не е по моя вкус
epeit мисионери за путка е измама и efti с излишък от АРТ огъване на краката и Ударих пляскайки с подметките --- странно положение: мислене :: мислене :: мислене :: мислене:

 и най-накрая дойде основно ястие кок roueman varniotiko с измамите dekaeniari вие, нито за плоча не разбра, че аз имам в задника, но аз шибан-въздух, след като за да спре mastigmi сигурен дали шибан задника ти век е бил за съжаление задника измама: eyeroll :: eyeroll :: eyeroll:

patnos има задник glotta че trelenomai с няколко дръжки за Кум-oneis добре, но за съжаление аз не разполагате с пишка на Роко Сифреди: объркан :: объркан:
предварителен нула и за съжаление в края научих, че българите patriotissa всеки път, когато говорих в началото maybe'd по-добри услуги: куфееш :: куфееш:

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.081
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, Mounokwlaraki, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2018
Τολμώ να πω πως είσαι ένα βήμα πριν τον τεράστιο ΝΑΣΟ στις περιγραφές σου !!!!
ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
08 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δυνατος Μυστης ο συναγωνιστης ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΕΝαι!Τα σεβη μουΚαπέλοΝαι!
10 Μαρτίου, 2018
Αν συνεχισει ετσι για πολυ ακομη η ειρηνη...βλεπω να κατεβαζει ρολλα η S.K.F
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3