Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εμφανιση Αμαντας...
Ξανθια με ενα περιεργο ασυμετρο καρε και σχετικα καλο κορμακι με καμπυλες το οποια ωραιοποιουσε το προστυχο στρινγκ χρυση αλυσιδα που φορουσε!
Επι του κρεβατεως...
Πρωτη κινηση της να λυσει τα περιεργα εσωρουχα-αλυσιδα που φοραγε κι αμεσως ορμηξε κι αρχισε να μου γλυφει το αυτι και τις ρωγες κατι που αναπτερωσε το πορνοηθικο μου στα υψη!Ακολουθησε κατι που αυτη μπορει να το πει τσιμπουκι...εγω θα το ελεγα παλινδρομηση..κοινως μαλακια με το χερι της..ενω αυτη εκανε ταχα μου οτι τον εβαζε στο στομα της και το ευχαριστιοταν!Παπαντζες δηλαδη...ουσιαστικα τον επαιζει μονο!!
Ακολουθησε καβαλικευμα απο πανω σε αργους ρυθμους οποτε και εκει παρεδωσα το υγρο πυρ!Ολοκληρωμενη αποψη για την υπομονη της στο δωματιο και την εναλλαγη στασεων δεν μπορω να εχω αν και δεν πιστευω οτι η κοπελα ειναι για παραπανω απο μια φορα!Τουλαχιστον δεν βαζει την καποτα με το που μπαινει στο δωματιο οπως κανουν οι περισσοτερες στην Φυλης!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2006
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
88
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2012
ακολουθησε κατι που αυτη μπορει να το πει τσιμπουκι...εγω θα το ελεγα παλινδρομηση..κοινως μαλακια με το χερι της..ενω αυτη εκανε ταχα μου οτι τον εβαζε στο στομα της και το ευχαριστιοταν!Παπαντζες δηλαδη...ουσιαστικα τον επαιζει μονο!!
εχω λιωσει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1