Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189054
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Εχω πάει 3 φορές στο συγκεκριμένο σινεμά.Πιο πρόσφατη πριν 1 μήνα περίπου Σαββατο γυρω στη 1 το μεσημέρι.Κόσμος πολύς θα έλεγα.Κατέβηκα τις σκάλες οπου διαπίστωσα οτι οι περισσοτερες καμπίνες ηταν κλειστές δείγμα οτι υπήρχε κοσμος μέσα.Κατευθήνθηκα σε μια ανοιχτή οπου επαιζε μια gay τσόντα και ενας 55-60 χρ είχε βγαλει τον πουτσο του και τον έπαιζε...στάθηκα στην πορτα και ενιωσα κάποιον πίσω μου να μου χαιδευει τον κώλο!!χωρις να γυρισω του χαιδευω κι εγω το καυλί του πάνω απο το παντελόνι,με σπρωχνει ελαφρα προς τα μέσα και κλείνει την πόρτα.Αρχίζει να με φιλαει στο λαιμο ενω τα χερια του ξεκουμπωνουν το παντελονι μου.Μου το κατεβάζει μαζι με το εσωρουχο και αρχίζει να μου χαιδευει τον κωλο μου.Κατοπιν γυρισα και μου ζητησε στην αρχη να του γλειψω τις ρωγες σηκωνοντας την μπλουζα του και κατοπιν μου ζητησε να του κανω τσιμπουκι.Ο πουτσος του ηταν ηδη μισοκαυλωμενος και καυλωσε πολυ με την πιπα που του εκανα.Εντομεταξυ ο αλλος δεν ειχε σταματησει να μαλακιζεται σηκωθηκε και μου εδωσε στο στομα και το δικο του χοντρο καυλι.Μετα απο λιγο ο τυπος που με εβαλε στην καμπινα ζητησε να με γαμησει...περασμα προφυλακτικου και αρχη του ξεσκισματος.Με γαμησε πολύ καλά αν και στην αρχη ζοριστηκα γιατι τον είχε μεγαλο αλλα μετα ολα ΟΚ.Γενικα ειναι ενας χωρος που οποιος θελει να κανει σεξ με ατομα του ιδιου φυλου θα το κανει πολυ εύκολα.
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kariolitsa, giannisAthens, fapslut και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2018
Ταινια ειδες;;;; Μεγάλο χαμόγελο
08 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν σου πω οτι το ξέχασα!!!ΓλώσσαΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2