Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλέποντας και διαβάζοντας τον προλαλίσαντα πρώτο παίχτη είπα και εγώ να δω την Κέτι.
Η κοπέλα μπαίνοντας στο δωμάτιο τρως φάπα από την μάπα καθώς δεν έχει τα ωραία χαρακτηριστικά της φωτογράφισης, με ιδιαίτερο σημείο τα δόντια της και κάπως πράγματι απόμακρο πρόσωπο.
Ως γνωστόν κοντοστέκομαι αν θα την στείλω ή θα την κρατήσω!! Αυτή στην κοσμάρα της. Επεξεργάζεται το χώρο μου σαν να είναι σπίτι της ένα πράγμα, αρχίζοντας τις ερωτήσεις για το που έχω πάρει μερικά πράγματα. Αλλού αυτή, εγώ ακόμη στην πόρτα απλά την έχω κλείσει.
Γελάει χοροπηδάει σαν κοριτσόπουλο και συνεχίζει να σπάει τον πάγο με ένα ιδαίτερο τρόπο.

Ε ΚΕΤΙ έγινε? Έκατσε εκεί στον καναπέ και αποφάσισα να πάω και εγώ κοντά αφήνοντας την πόρτα διστακτικά!!
Χειλάκια πειραγμένα αλλά τα δανείζει πολύ δύσκολα!!!
Δεν έχει τηρήσει το dress code και απλά βγάζει τις μπότες για να χαλαρώσει.
Την ρωτάω αν θα πάει για μπάνιο και μου λέει ότι έχει κάνει μόλις πριν στο ξενοδοχείο της.
WhatEVER KETI sit down well!!
Δεν φιλάει γιατί είναι κρυομένη απαντάει σε μια ερώτηση διστακτικότητας αλλά αρχίζει να γδύνεται. Κορμί καλό χωρίς ιδιαίτερες συγκινήσεις και κατεβάζει και το παντελόνι μου αρχίζοντας ένα ικανοποιητικό στοματικό.
Εκεί κοντά μου η κολάρα της δείχνει λαχταριστή και αρκετά ωραία αίσθηση της επιδερμίδας, καθώς το δακτύλισμα έχει δώσει ρεσιτάλ.
Χωρίς να δυσανασχτεί ρουφάει με σθένος και μετά από κάνα 10λεπτο έχω πιάσει κόκκινο.
Της βάζω κάτω και αρχίζω να την πασπατεύω κατεβαίνοντας στο νινάκι της.
Για κατούρημα μετά το μπάνιο πήγε πάντως, δεν ήταν τόσο μεγάλη η φρεσκάδα της θα έλεγα!
- Ε ΚΕΤΙ έγινε θα μου κάποιος?
- Έγινε και παραέγινε απαντάω εγώ!! Μπάνιο πριν απαραίτητα λοιπόν εκεί μπροστά μας.
- Φυσικά δεν έμεινα και πολύ στο επίμαχο σημείο και ελαφρώς ξενερωμένος ανηφορίζω για τα στήθια της.
- Γονατισμός της δίνω πάλι να με γλύψει και την προτρέπω να μου βάλει προφυλακτικό το οποίο πέρασε με μαεστρία του στόματος.
Ιεαροποστολικό, πλαγιαστό και με ορθοπεταλίες στο πισωκολλητό έδωσα πόνο στην ΚΕΤΙ που έδειξε να το ευχαριστιέται ιδιαίτερα.

Σηκώνομαι να πάω στο μπάνιο και αυτή να ακολουθεί με την βρεγμένη κολάρα της να πάλεται.
Μπάνακι και οι δυο και καθόμαστε στο κρεβάτι και μερικά χαζά που αναγκαστικά μεσολαβούν και εγώ να κοιτάω τηλεόραση, και η ΚΕΤΙ έγινε απαιτητική.
Ζηταει μασάζ!! ξαπλώνω λοιπόν μπρούμητα και περιμένω!!

- Τίποτα να μην αισθάνομαι!!
- Ανασηκώνομαι μετά από κάποια δευτερόλεπτα ακούγοντας κάτι στα ρώσικα να ψιθυρίζει προσπαθώ να δω που είναι!
- Κορυφαίο!!! έχει ξαπλώσει και αυτή παρακάτω στο κρεβάτι μπρούμητα περιμένοντας το μασάζ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ
- Ε ΚΕΤΙ έγινε εδώ βρε ΚΕΤΙ? Μασάζ μου λέει!!! Τρελάθηκα αλλά με το νάζι και το γέλιο υπέκυψα και της κάνω ένα 2 λεπτό ότι ήξερα!!
- Επαγγελματικό μου λέει!! Α καλά το κορίτσι βαράει κόκκινο!! Τι πίνεις και δεν μας δίνεις ένα πράγμα!
Ξαπλώνω ανάσκελα πλέον και μου λέει εγώ μασάζ τώρα!!
Άντε να δούμε.. και να μην το πιστεύουμε!
Βγάζει την πετσέτα και με παίρνει στο στόμα της. Ζορίστηκε γιατί ήταν στο πιπομασάζ κάνα 20 λεπτό με αργά και γρήγορα μέχρι να με τελείωσει με τα σκάγια να την έχουν πάρει και στο πρόσωπο.

Πάει για μπανάκι και αρχίζει να ντύνεται, αναζητώντας τον οδηγό της "λιμουζίνας" η κυρία Κέτι
Φιλί και αποχωρεί με ένα χαμόγελο και μέσα στην τρελή χαρά και εγώ κάθομαι και αναρωτιέμαι.

Ε και τι Έγινε ? Απλά μαμήσαμε και σήμερα!!

τώρα αν εσείς του γραφείου ή οι γύρω σας έχετε διαφορετική άποψη ως συνήθως για το πως πήδηξα την κοπέλα μέσα στο χώρο μου θα σας απαντήσω!
στα @@ μου, όχι ότι έγινε κετι-ποτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 kaavlas, ntinosam, Rokko28 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού