Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 84 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 184560
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια ενδεικτικη γιατι παει αρκετος καιρος που εγινε η συναντηση. Αρκετα ομορφη η κοπελα δεν ειναι ελληνιδα αν και μιλαγε καλα τα ελληνικα. Ηρθε ντυμενη με ενα κοντο μαυρο φορεμα οπως την ειχα ζητησει για να με καυλωσει παραπανω απο το οτι ειναι κουκλα ετσι και αλλιως. Κοντη σχετικα και ευκινιτη που σημαινει οτι την κουμανταρεις ευκολα. Φιλαει πολυ ωραια με γλωσσα και μπορεις να κανεις πολλα προκαταρκτικα μαζι της δαχτυλα κλπ. Χυνει σκετικα ευκολα αν την παιξεις καλα. Πολυ καλη στο κρεβατι και φαινεται οτι εχει διαθεση να συμμετεχει. Και επικοινωνιακα μια χαρα. Βεβαια αν ηταν και πιο ψηλη θα δικαιολογουσε τα 150 αποψη μου ειναι οτι ανηκει στην κατηγορια 120. Θα περασει καλα παντως οποιος την παρει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, k1k2k3k4, LanciaRallye037 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2018
σε όλα οκ, αλλά πιπίνι...?
J
john100
06 Μαρτίου, 2018
Την επανέφεραν στα 150 ? Γιατί στο site την έχει ακόμη με 200...
07 Μαρτίου, 2018
Αλβανίδα 33 ετών που αλλάζει ονόματα . Ανεξάρτητη στο E.N πριν κανα χρόνο . Δυνατό κρεβάτι αλλά μέχρι 80-100 ταβάνι .
07 Μαρτίου, 2018
Την έχω συναντήσει ως Nικόλ και ως Αλέξια Σέξι. Αλβανικής προέλευσης θήλυ, με καλό κορμί, ολίγον σκληρό αλλά ευειδές πρόσωπο, και μια ολίγη από αλβανική μαγκιά στο φέρσιμο. Ηλικιακά δεν την λες και πιπίνι, μιας και έχει καλά πατημένα τα πρώτα -άντα. Προσωπικά εκτιμώ ότι το τρέχον αντίτιμο είναι κάπως αλμυρό. Στα 100 συμπεριλαμβανομένου του πρωκτικού θα ήταν ένα ένα τιμιότατο κρεβάτι.
12 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε οχι ρε φιλε κ 80 γιουρια η αλεξια. εαν βρεις στα 80 η 100 με εμφανιση κ υπηρεσιες αλεξια πραγματικα στειλε μου σε παρακαλω. οχι οτι τα 200 δεν ειναι πολλα αλλα στα 150 εγω σιγουρα την θεωρουσα vfm.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5