Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150068
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σούρουπο και ο γλιστερος δρόμος με οδήγησε στην κατηφόρα των 3 μπουρδελων με τα αμολυμένα σκυλια...εφοσον έκατσα κάνα 3 λεπτό στο αμάξι
Μεχρι να ερθει η ξεφωνημενη πουστροτσατσα του 1 εκ των 3 σπιτακιων οδηγούμαι προς το εν λόγω σπίτι που δουλεύει η Τζένη. Ξανθιά βαμμένη κοπέλα και φαινότανε καλή τόσο στο σαλοναρισμα όσο και στο σώμα και είπα να την τιμησω. Με οδηγεί η τσατσά προς το δωμάτιο και δίνω το αντίτιμο για ελεύθερο στοματικό των 30 ευρώ...περναω και περιμένω κάνα 5.λεπτο μέχρι να ρθει η κοπελα.ξεντυνομαι πλένω τον μεγάλο αναβω τα φώτα και περιμενω...μπαινοντας μέσα το τζενακι μου κλείνει το φως ..ωωωπα λέω δεν αρχίσαμε καλα.αφου φάγαμε κάνα πεντάλεπτο στο ότι θέλω ανοιχτό το φως γτ έχω φάει πολλές φολες στα εν λόγω σπίτια με τις κοπελουδες το ξανανοιξε. Στα του αγώνα. Η Τζένη είναι μια κοπελίτσα gf φάση από σαλλονικα λεει αλλά πιο πολύ για Αλβανίδα μου φάνηκε καθώς η φατσοπροσωπια τους είναι κοινώς γνωστή. Γδύνεται η κοπέλα βγάζει το σουτιέν..αμαν αμαν λέω από μέσα μου τι βυζια είναι αυτά σαν σταφύλια μαραμένα κρεμασμένα μέχρι την κόκκινη γραμμή της κοιλιακής της χώρας.. νταξ λέω δε γαμιεται..μου λέει πως γουστάρω να αρχίσουμε..της λέω με ένα ισπανικό .παράλληλα με το ισπανικό καθώς ήμουνα ξαπλωμένος και αυτή από πάνω να μου κάνει βυζομαλαξη βλέπω κάτι ραγάδες σε όλο της το σώμα πραγματικά απαίσιες.. .Αφού πλήρωσα για ελεύθερο λέω τουλ να μου πάρει μια πίπα μπας και χύσω αν και δεν το εβλεπα στον ορίζοντά με τόση ξενερα ...αφου με Κάνε σκληρό πριν μου πάρει τσιμπούκι πάει να μου σκάσει γλωσσοφιλα και βλέπω κάτι σπυράκια γύρω γύρω από το στόμα και.μεσα στην γλωσσα..ωωωωωπα της λέω όπως είσαι κράτα τα λεφτά και ντύνομαι σαν σίφουνας και εξαφανιζομαι μην τον είδατε τον παναη .βγαινοντας στο σαλόνι βλέπω 3 πακιστανούς και τους κανονίζει η υπηρεσία να περάσουμε με 25 ευρώ για ελευθερο στοματικό και της λέω στα γρήγορα δεν πάτε καλά εσείς εδώ πέρα .είμαι Έλληνας και πλήρωσα 30 για ελεύθερο στοματικό και οι πακιστανοί 25 ευρώ.μακρια και άλαργα επομένως φίλοι συναγωνιστές για μένα κόκκινη κάρτα στο ότι παίζουνε με την υγιεινη μας με τους πάκι που γαμιουνται μεταξύ τους αλλά και στην συμπεριφορά. Ένιωσα λες κ ήμουν σε κάνα μπουρδελο στην Ουγκαντα. Το.μονο θετικό σε όλο αυτό είναι ο άπλετος χώρος πάρκινγκ . Αν χρεώνουνε το πάρκινγκ πιο πολλά θα βγαζανε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Krang, adreasfairways, waldy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2018
Α μαλιστα περνουν και πακια.Αλλα τα 30ρια σταθερα..Γιατι δεν το βαζουν 5-10 ευρω αφου μεταξουργειο φαση ειναι.Μακρια απο λευκα απλα
06 Μαρτίου, 2018
Γλυτωσες απο του χαρου τα δοντια.Τωρα θα ετρεχες σε ιατρους και ποιος ξερει μελλοντικα τι αλλο θα σου βγαζε αυτη η επαφη. Αυτες ειναι οι σαπιες.
07 Μαρτίου, 2018
δεν βλεπω να ξαναπηγαινω αν ειναι ετσι οπως τα λες.
ο citron που ειναι του studio κ απειλησε τον gavelos με μηνυσεις που ειναι να παρει θεση?
13 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πακιστανούς συναγωνιστα παίρνουν σε όλα εκεί πάνω και έχουν το θάρρος να τους κάνουμε και ελεύθερο γι αυτό και γω δεν ξαναπάω εκεί πάνω.προτιμω να κάψω 5 ευρώ παραπάνω βενζίνη και να πάω Οθωνος η Σαχτούρη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4