Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442456
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από αρκετές επισκέψεις στο συγκεκριμένο μαγαζί θα ήθελα και εγώ να γράψω την κριτική μου για μια συγκεκριμένη κοπέλα γιατί θα ήταν αδικία από μέρους μου να μην το κάνω.Η ύπαρξη αυτή είναι η Έλενα.Το πρώτο ραντεβού μαζί της ηταν πριν δύο μήνες περίπου.είχα διαβάσει κάποιες κριτικές κ αποφάσισα να την επισκεφτώ.έκλεισα λοιπόν ραντεβού μαζί της κ πηγα πρωτη φορα στο συγκεκριμένο μαγαζί.Η υποδοχή ήταν ευγενική κ χωρίς να περιμένω πέρασα στο δωμάτιο να ετοιμαστώ.Ηταν πολύ καθαρό με σφραγισμένες παντόφλες κ πετσέτα.μαλιστα είχε και ατμόσφαιρα καθώς υπήρχαν αναμένα κεράκια να φωτίζουν τον χώρο.ετοιμαστηκα απο το ντουζ και αμεσως ηρθε η Έλενα.ηλικία κοντά στα 40.Σώμα γυμνασμένο σφιχτό φαινεται οτι το προσεχει κ δεν περναει απαρατήρητο!μαλλί σγουρό ξανθό.γενικά ενα συνολο που σε προδιαθέτει για πολλά!!πρόσχαρη τσαχπίνα φιλική αμεσως σε διαβάζει κ καταλαβαίνει τι ζητάς!δεν χρειαζεται να της πεις τιποτα απλά αφήνεσαι!με ξεκίνησε με ενα μασαζ αθλητικό δυνατό καθότι το ειχα ανάγκη!απλα ηταν τέλειο οπως το ηθελα!η κοπέλα το εχει στο μασαζ!στο δεύτερο μερος με εξέπληξε.γλύψιμο από τα αυτιά μεχρι τα δάχτυλα των ποδιών!γλωσσοφιλα φουλ!μετά από εξερεύνηση αρκετή έφτασε κ στα επίμαχα σημεία.η πίπα τελεια!δεν περιγράφεται ολο κ κάτι θα ξεχασω να γράψω.δεν άντεξα κ κατέθεσα.μετά ξεκίνησε πάλι μασαζ αλλα πιο αισθησιακο.ημουν παλι ετοιμος για συνεχεια.σηκωνομαστε σκύβει στο κρεβατι και αρχίζει αμεσως ο επόμενος γύρος!φαινοταν να το ευχαριστιόταν κ εκεινη κ αυτο μεγάλωσε την απόλαυση.το τελος δεν άργησε να ερθει κ παλι!ντουζακι και οι δυο μαζι και αναχώρηση!
Απο τοτε εγινε το στάνταρ μου!κ καθε φορα ειναι ολο κ καλυτερη.δεν πλήτεις ποτε μαζι της.αξιζει τα λεφτα κ με το παραπανω!γραφω εδω την κριτική ελπιζω να ανεβεί κ στο αλλο του μαγαζιου
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2015
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
48
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 netprowler, HarisGB, FRANK63 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού