Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126754
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μελαχροινη busty μιλφ με μαυρο μακρυ μαλλι,κρικελες στα αυτια,μεγαλα βυζομπαλα ,ωραια κωλαρα,ομορφο σχετικα προσωπο θα ελεγα,μελαχροινη γενικα σε χρωματα.
Για Βουλγαρα την εκοψα,εάν εχει καθολου σημασια…
Παρουσιαστηκε ευγενικη στο σαλονι.

Χωρος ο γνωστος ,δωματιο καθαρο,ζεστο κ με όλα τα κομφορ.
Προσβαση με αυτοκινητο αυστηρα κ μονο.

Πιπα:τυπικη στο ειδος με εμφαση μονο σε βαλανο,οικογενεια δεν εγλυψε,(γενικα ολες οι τσουρκες στα επαρχιακα σχεδον καμμια πια δεν γλυφει αρχιδια κ αυτό παει στα μειων),πολύ χρηση χεριου στην πιπα.Ελευθερα πιασηματα ελαφρως κ αλα καρτ ,δηλ δεν πολυαφηνει στα βυζια,στον κωλο δεν εχει προβλημα κ μονο επιφανειακα σε μουνακι.…μαλακιες δηλ…αντε να σε πιαστει το γαμησι μετα…

Σεξ:ανετη στις εναλλαγες στασεων,αλλα βαζει από κατω το χερι της κατά την επαφη(η μεγαλυτερη μαλακια που μπορει να κανουν) κυριως στο ιεραποστολικο κ κανει σαν κλειδωμα στα ποδια δεν σε αφηνει μεγαλο περιθωριο κινησεων/διεισδυσεων…πιο καλη στα 4 χωρις αυτά τα χαζα,αλλα γενικα ενιωθα πιο πολύ να παλευω παρα να γαμαω στο τελος…εννοειται δεν μου πιαστηκε ,ισως είναι η κατηγορια αυτην που θελει να επιβαλλει τους δικους της ρυθμους γαμησιου μεσα στο δωματιο, το οποιο σχεδον ποτε μα ποτε δεν βγαινει σαν ατου στον πελατη.Μια μετρια/αδιαφορη καταθεση στα ορια ισως και της φολας.(?)
Ευτηχως ηταν απλο το παραβολο.

Τιμες από 30 κ σα’ παν=κ πανω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Giorgaras Kalamatianos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2018
Aκριβώς όπως τα λέει ο συναγωνιστής! Χα χα! Καταθεση σήμερα 29/6/2018, ώρα περιπου 7 απογευματινή. Η ουκρανιδα τσατσα την παρουσιάζει για ισπανίδα, εγω την έκοψα για βουλγαρογυφτισα αλλά δε με χαλάει καθόλου, αν και όπως έχω δηλώσει είμαι λάτρης της λευκής σαρκός Έρωτας! Στον αγώνα, τώρα και στο απλό πρόγραμμα των 30 γιούρων, ρησάλτ: ολιγον από φόλα! Ειχε προβλημα με το μεγεθος, περασα μόνος την περικαυλίδα, τσιμπουκι του κώλου, χωρίς εννοειται να δίνει κώλο, χα χα. Καρακάβλωσα με τα μαστάρια της αλλά δεν άφηνε πολλα πολλά. Ειρήσθω εν παρόδω, μασταροθηλές και μουνόχειλα καταύμαρα! Οι παλιοί, σειράς του πατέρα μου, τα έλεγαν γανιασμένα και το είχαν για ένδειξη γύφτισας Γερο-μύστης, χα χα. Που να ξέραν τι θα μπαρκάρει στο Ελλαδιστάν! Μεγάλο χαμόγελο Χα χα! Τεσπα. Την έστησα στα τέσσερα και άλλαζε συνεχως θέσεις, όταν έσπρωχνα να μπω. Κεφάλι σε τοίχο! Διατηρήθηκα καρα-ντούρασελ και εισήλθα. Στα πρωτα μπιστονιαρίσματα ξάπλωσε τελειως στο κρεβάτι! Άδικος, κόπος σκέφτηκα! Πεσμένος αποπάνω της, της έριξα κάτι ελαφρές με μόνο το πουτσοκέφαλο στα όρια των μουνόχειλων και ξεφόρτωσα! Φευγοντας κοιταζα σα λιγουρι την ουκρανίδα μιλφαρα τσα-τσα!!! Είχε τουρλώσει τα δυαρια μασταρια της και με ευχαριστούσε που πέρασα! Καλές δουλειές, της ευχήθηκα, χα χα! Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1