Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για πρώτο ραντεβού με κοπέλα του πρακτορείου είχα στο μυαλό μου την Σάρα αλλά την ώρα της ανάγκης μου δεν ήταν διαθέσιμη και η Nadia ήταν η αμέσως επόμενη στην σειρά. Έχοντας διαβάσει και τις προϋπάρχουσες κρητικές είχα και κάποιες προσδοκίες, οι οποίες όπως αντιλαμβάνεστε από την βαθμολογία ξεπεράστηκαν και με το παραπάνω. Αυτό δεν έχει να κάνει τόσο με την εμφάνιση όσο με τις υπηρεσίες που παρέχει η συγκεκριμένη κοπέλα. Απορώ πως δεν έχει περισσότερες κρητικές. Για την εμφάνιση ισχύουν σχεδόν όλα τα προηγούμενα σχόλια και η περιγραφή της στο site του πρακτορείου δεν διαφέρει πολύ. Λεπτή, μέτριου αναστήματος Ρωσίδα με νεανικό και προσεγμένο σώμα. Βυζιά και κώλος όχι τα καλύτερα που έχω δει αλλά αρκετά ωραία. Για τις υπηρεσίες τώρα... Από την στιγμή που με χαιρέτισε μου άφησε μια ευχάριστη αύρα. Πολύ θετικό το γεγονός ότι το google translate που είχα έτοιμο καλού κακού στο κινητό μου δεν χρειάστηκε Ναι! Χωρίς να χάσουμε σχεδόν καθόλου χρόνο πήγε για μπάνιο και βγήκε πιο αποφασισμένη να με κάνει να περάσω καλά απ'ότι ήταν στην αρχή. Ή τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε. Φιλιά παντού χωρίς σταματημό, χωρίς φόβο και χωρίς ντροπή. Αφού χόρτασα φιλιά και χούφτωμα, μου έκανε ένα αρκετά απολαυστικό στοματικό σχεδόν χωρίς καθόλου χέρι στο τέλος του οποίου με είχε φτάσει στο όριο και κάθισε από πάνω μου για να με αποτελειώσει με γρήγορα, έντονα και παθιασμένα κουνήματα δείχνοντας μου ότι το απολαμβάνει και εκείνη. Τελείωμα στο προφυλακτικό και πεντάλεπτο διάλειμμα με συζήτηση στο κρεβάτι. Ο δεύτερος γύρος άρχισε με δική της πρωτοβουλία στο μπάνιο και συνεχίστηκε με εμένα να την περιποιούμαι στο κρεβάτι και εκείνη να βγάζει αληθοφανείς κραυγές ηδονής. Δεν ξέρω αν τελείωσε στην πραγματικότητα και δεν με νοιάζει κιόλας. Ο αγώνας συνεχίστηκε στα 4 με καλή συμμετοχή από πλευράς της και κυρίως χωρίς κανένα παράπονο για τον ρυθμό. Θαυμάζοντας τον κώλο της εκείνη την στιγμή θέλησα να τον τιμήσω και αφού συμφώνησε και η ίδια αρχίσαμε με πολύ αργούς ρυθμούς και στη συνέχεια πιο γρήγορους. Λίγο πριν το τέλος της είπα να γονατίσει για να της ζωγραφίσω το πρόσωπο, το οποίο και έκανα μέχρι τελευταίας σταγόνας. Τρίτο μπάνιο, ανάκτηση υγρών και ο καθένας τον δρόμο του (ελπίζω όχι οριστικά). Μπορώ να πω με σιγουριά ότι ήταν από τα πιο αξιομνημόνευτα ραντεβού που έχω κάνει με cg. Μπορεί η Nadia να μην είναι η καλλονή που θα δεις και θα κολλήσει το βλέμμα σου αλλά σίγουρα ξέρει πως να ικανοποιεί και πως να ανταπεξέρχεται στις ανάγκες του εκάστοτε σωματικού συντρόφου της. Σε μένα τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έδωσε... Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
588
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Jim25jim, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού