Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από το μεγάλο ντόρο που έγινε τελευταία για την ωραία Τζένη στο Φωκαίας 17Β, αποφάσισα κι εγώ να τη δοκιμάσω και κατευθύνθηκα συστημένος στην έν λόγω οικία απογευματινή βάρδια...

...στο σαλόνι 6 υποψήφιοι μαζί με την αφεντιά μου περίμεναν να δουν την Τζένη η οποία ήταν στο καθήκον...τα άλλα δύο δωμάτια του οίκου ελεύθερα...εξέρχεται σε λίγο η ντίβα Τζένη στο σαλόνι με το μοντελέ σώμα και το ωραίο χαμόγελο...χώνεται ένας συναγωνιστής που προηγούνταν στο ένα δωμάτιο, χώνομαι εγώ στο άλλο Ναι! ...οι υπόλοιποι εγκατέλειψαν.

Μετά από αναμονή 15 λεπτών περίπου (κάνει ντουσάκι από δωμάτιο σε δωμάτιο Προσκύνημα ) ανοίγει την πόρτα το μωρό και με βρίσκει ξαπλωμένο στο κρεβάτι. Σηκώνομαι για τις συστάσεις και την φιλώ στο λαιμό...ως ντίβα δεν ανταποδίδει... Money Mouth

...κάθεται στο κρεβάτι χωρίς να βγάλει τα εσώρουχα της με κλειστά τα πόδια το μωρό κοιτάζοντας με στα μάτια...κάθομαι δίπλα της και χαϊδεύω τα μακριά της πόδια - ωραία πόδια - μετά τα μαλλιά της - ωραία μακριά μαλλιά - και μετά τη φιλώ πάλι στο λαιμό (φιλιά στο στόμα δεν επιχείρησα και δεν νομίζω ότι θα δεχόταν)...ως ντίβα δεν ανταποδίδει... Money Mouth

...τη γυρίζω και τη φιλώ στην πλάτη - ωραία πλάτη Έρωτας - μετά ξεκουμπώνω το σουτιέν της και αποκαλύπτονται δύο ολοστρόγγυλα 2άρια στήθη τα οποία περιποιούμαι αμέσως...στη συνέχεια κατεβαίνω πιο κάτω αφαιρώντας το σλιπάκι της όπου αποκαλύπτεται το πανέμορφο μοσχομυριστό νινί της Έρωτας και αμέσως ζητώ την άδεια για 69...

...με ρωτάει για προφύλαξη - όχι της λέω - τον σκουπίζει με μωρομάντηλο και παίρνει θέση...

...πολύ καλό το στοματικό της με χρήση γλώσσας κατ´ υπόδειξη μου, αλλά και με χέρι το οποίο αφαίρεσα με τρόπο...δέχτηκε το γλύψιμο στο νινί της με χαρά για αρκετή ώρα Έρωτας (έχω παρατηρήσει ότι πολλές όταν τις γλύφεις δεν βιάζονται καθόλου, μετά τις πιάνουν οι βιασύνες όταν είναι να χύσεις).

Σταμάτησα το 69 γιατί δεν ήξερα αν θα μου φθάσει ο χρόνος για την ολοκλήρωση, αλλιώς θα την έγλυφα για ώρα...ευτυχώς άντεχα και δεν τελείωσα με τη πίπα της...φοράω προφυλακτικό στο καυλωμένο πέος μου και την στήνω στα 4 για πισωκολλητό...εκεί το μωρό δεν παίζεται καθότι το πίσω σύστημα της είναι το ατού της Έρωτας (κατά τη γνώμη μου με σειρά από το καλύτερο έρχονται πόδια - γλουτοί - νινί - μέση - πλάτη - λαιμός - χέρια - πρόσωπο - στήθος και είναι όλα όμορφα με μικρές διαφορές)...η θέα του κώλου και της πλάτης της με έφτιαξε περισσότερο και πέσαν κάτι γρήγορα κοπανήματα που τα χάρηκε... Ναι!

...γύριζε και με κοιτούσε όλο καύλα λέγοντας με να αυξήσω τον ρυθμό...τη κοπάνησα τότε δυνατά για 1-2 λεπτά Ναι! και αυτή έβγαζε αληθοφανείς φωνούλες, ώσπου δεν άντεξα και απελευθέρωσα τα υγρά μου στο σακούλι μέσα στο νινί της, χαϊδεύοντας ταυτόχρονα τη ροδελίτσα της γύρω - γύρω η οποία μου φάνηκε κάπως δουλεμένη (τη ρώτησα σχετικά και μου είπε όχι Money Mouth )...αυτό ήταν μια στάση και καλή...συνολικός χρόνος συνεύρεσης με το μωρό περίπου 10 λεπτά...

Μιλήσαμε για λίγο όσο έβαζε τα εσώρουχα της και μετά με αποχαιρέτησε με ένα απαλό φιλί στο στόμα. Έρωτας

Συμπερασματικά, η Τζένη είναι πολύ καλή επιλογή στο 20άρικο όπως ήδη έχει χαρακτηριστεί από πολλούς συναγωνιστές που την πήρανε πριν από μένα. Το μοντελέ ψηλό κορμί της, η καλή διάθεση της, η καθαριότητα της, οι καλές της υπηρεσίες (όπως το 69 με ελεύθερο στοματικό) και η απουσία βιασύνης από μέρους της, την φέρνουν στις πρώτες επιλογές στην περιοχή της Φυλής για τους πιπινολάτρες συναγωνιστές που δεν έχουν επιπλέον απαιτήσεις.

Καλή συνέχεια σε όλους και πάντα επιτυχίες!!! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Τζένη
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Εκλεκτικός και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού