Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651654
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινό πέρασμα απ'το ίδρυμα,παρόλο απόγευμα Κυριακής το ρόστερ ήταν πλούσιο και με μία καινούργια άφιξη που ονομάζεται Ναταλί...
Μελαχρινή κοπέλα,μελαμψή με ωραίο,καλλίγραμμο σώμα,ωραίο φυσικό στήθος,έκφυλο πρόσωπο και ωραίο πίσω σύστημα...Φορούσε τη "στολή"-ρόμπα του ιδρύματος και την είχε ελαφρά ξεκούμπωτη με αποτέλεσμα να φαίνονται τα σέξυ μαύρα εσώρουχα της....

Μίας και τον τελευταίο καιρό επιλέγω τις νέες αφίξεις είπα να "πειραματιστώ" και σήμερα και να την δοκιμάσω...
Κουρασμένος αρκετά απ΄την πίεση της δουλειάς,επιλογή χαλάρωσης λοιπόν το ωριαίο πρόγραμμα με την Ναταλί!
Με συνόδεψε μέχρι το δωμάτιο και αφού γνωριστήκαμε δώσαμε κάποια πεταχτά φιλιά!Φιλά καλά και χωρίς δισταγμό,με γλώσσα....
Έκανα ένα μπάνιο και την περίμενα στο κρεβάτι...Ήρθε μετά από λίγο και μου έκανε ένα μίνι στριπτίζ μένοντας μόνο με το στριγκάκι της....!Φιλιά ξανά αρκετά και τριψίματα στα σώματά μας...Της αφαίρεσα το στργκάκι και έπαιζα με το "γατάκι" της κάτι που έδειχνε να της αρέσει...Κατέβηκε πιο κάτω και ξεκίνησε το στοματικό!Καλό στοματικό με λίγη χρήση χεριού εκεί που πρέπει....Έκανε κάποια αργά περάσματα με τη γλώσσα της στη βάλανο αρκετά ερεθιστικά,δείχνει πως γνωρίζει πως να φτιάξει τον παρτενέρ της και πως δεν είναι "μαθητευόμενη".....Κάπου εκεί με το κοκτείλ στοματικού και ισπανικού στο στήθος της έγινε η πρώτη κατάθεση ψεκάζοντας τις ρώγες της....
Χαμογέλασε και διακριτικά πήγε να σκουπιστεί από τα σκάγια....

Εν συνεχεία κάναμε ντουζάκι και οι δύο και προσφέρθηκε να μου κάνει το μασάζ μίας και ξεκινήσαμε κάπως απότομα....
Μασάζ κάνει και δυνατό και χαλαρωτικό.Όπως έχω αναφέρει και σε άλλες κριτικές μου δεν είμαι λάτρης του δυνατού μασάζ οπότε προτιμώ το χαλαρωτικό...Το έκανε με ωραίο τρόπο και έδωσε έμφαση σε σημεία όπως η πλάτη και ο αυχένας....Γύρισα ανάσκελα και συνέχισε και από αυτή τη πλευρά το μασάζ της τοποθετώντας αρκετό λαδάκι....
Κάπως έτσι με κάποια πειράγματα ξεκίνησε και πάλι στοματικό....Όπως και στο πρώτο μέρος έτσι και τώρα με πολύ καλή τεχνική...Γύρισμα για 69 όπου συμμετείχε με αληθοφανείς αναστεναγμούς....Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη με ιεραποστολικό σε αργούς ρυθμούς και ανταλλάζοντας γλωσσόφιλα....Αλλαγή για πισωκολλητό,μετά στα πλάγια και τέλος πάλι στα τέσσερα με βογγητά και έκφυλες ματιές από μέρους της....
Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε για λίγο μίας και είχε απομείνει λίγος χρόνος....Είναι ευχάριστη και επικοινωνιακή,δείχνει πως θέλει να περάσει καλά ο παρτενέρ της και τον κάνει να νιώθει άνετα και ευχάριστα....Σε όλη τη διάρκεια της συζήτησης μας στο social δεν έδειξε κανένα ίχνος βιασύνης...
Συμπερασματικά η Ναταλί αποδείχτηκε μία πολύ καλή επιλογή και ο "πειραματισμός" μου τελικά πέτυχε με μία καινούργια κοπέλα του ιδρύματος που δείχνει πολύ καλά πρώτα σημάδια...!
Σε όποιον λοιπόν του αρέσει εμφανισιακά πιστεύω πως αξίζει να την τιμήσει στα ενδότερα καθώς έχει πολύ καλές υπηρεσίες...!

Αυτά για την εμπειρία μου και γνωριμία μου με την Ναταλί,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2018
2 ερωτήσεις:
1.Δουλεύει στον 3ο ή στον 6ο όροφο;
2.Λόκω δίνει;

Ευχαριστώ
05 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι στο εκτο.πρωκτικο δεν κανει...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2