Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και λιγο καθυστερημενα θα περιγραψω την περιπετεια που περασα το βραδυ της Πεμπτης 5/3. Με πιανουν ξαφνικα σηκωμαρες. Ειχα μπει απο το μεσημερι στο σαιτ του στουντιο 40 (Σπυρου Πατση 40) και ειχα μπανισει τη Τζεσικα. Μου φανηκε πολυ καλη στις φωτογραφιες και την ειχα στα υποψιν. Αργοτερα το βραδυ ξαναμπηκα στο σαιτ και βλεπω στη βραδυνη βαρδια δουλευει η Τζεσικα οποτε ντυνομαι παιρνω το οχημα και ξεκιναω μια μινι καταδρομικη. Ξεκινησα για Σπυρου Πατση στον Κολωνο και εκει ειδα οντως τη Τζεσικα. Η γκομενα ηταν πολυ καλη και απο κοντα αν και διαφορετικη απο τις φωτογραφιες ως προς το μαλλι (στις φωτογραφιες ειχε μακρι μαυρο μαλλι και εκει ειχε κοντο και πιο ανοιχτο καστανο). Παντως μου εκανε εντυπωση με το που την ειδα. Σωμα αψογο. Σκεφτηκα απο μεσα μου υποψηφια για καταθεση. Αφου μετα τη μινι καταδρομικη μου στη Βριλλησου κατεληξα παλι στο στουντιο Σπυρου Πατση 40 και κατεθεσα στη Τζεσικα οπου εκει δικαιωθηκε η επιλογη μου και η υπομονη μου. Η κοπέλα εκτος το οτι ειχε αψογη εμφανιση ηταν ιδιαιτερα χαμογελαστη και φιλικη. Στο δωματιο με το που ηρθε συστηθηκαμε μου ειπε οτι ειναι απο Ιταλια, Ναπολη συγκεκριμενα. Την εγδυσα και ξεκινησαμε με φιλια στο στηθος και πριν βαλω την καποτα μου ετριβε τον πουτσο στα αφρατα βελουδινα ξυρισμενα μπουτια της. Το μεγαλο της ατου το ιδιο καυλωτικο οπως και στις φωτογραφιες. Μετα απο ισπανικια στο γνησιο στηθος της μου φορεσε την καποτα και μου γυρισε σε 69. Μου επαιρνε αργη και αισθησιακη πιπα που λιγο ακομα και θα εχυνα. Εγω παραλληλα της εβαζα δαχτυλο και δεν αντισταθηκα στον πειρασμο εγλυψα και εγω το υπεροχο ξυρισμενο μουνακι της. Αφου δεν θα αντεχα για πολυ την πηρα στα 4 και πριν εκσπερματωσω σταματησα για λιγο οπου την πηρα σε ιεραποστολικο για να με τυλιγει με τα πανεμορφα ποδια της. Σταματαγα για λιγο για να τρεναρω λιγο την εκσπερματωση και οποτε της το εβαζα σπαρταρουσε. Παραλληλα μου ελεγε καυλωτικα γλυκολογα. Μετα αφου δεν αντεξα απο την καυλα και εχυσα δεν εφυγε αμεσως οπως κανουν οι πιο πολλες καναμε κουβεντουλα αναψαμε και τσιγαρακι μαζι και μου ελεγε οτι γουσταρει αυτο που κανει και δεν αντεχει μερα χωρις σεξ. Ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες μου σε στουντιο και αν κρινω απο τις φωτογραφιες πρεπει να ειναι η ομορφοτερη στο στουντιο. Σιγουρα θα την ξανατιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Υπηρεσίες
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού