Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Tάνια είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,νεαρής ηλικίας,με μακριά μαύρα μαλλιά,λεπτή αρκετά,με λευκό δέρμα.Θα μπορούσα να την παρομοιάσω με κυκλάμινο μιας και είναι τρυφερή αρκετά,ευγενική,χαμηλών τόνων και χρειάζεται φροντίδα και στοργή.Στο σαλόνι παρουσιάζεται αρκετά συγκρατημένη και λιγάκι αμήχανη μέσα στο δωμάτιο όμως λύνεται και ξεδιπλώνει τις χάρες της ιδίως αν ξέρεις πως να της φερθείς.Μόλις την είδα μου έκανε αμέσως κλικ.
Πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα την κοπέλα να έρθει.Η κοπέλα μπήκε με ένα ελαφρό μειδίαμα στα χείλη της.'Εχει όμορφο χαμόγελο.Δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά και φυσικά ούτε και Ελληνικά.Στα όρθια αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Είναι αρκετά τρυφερή κοπέλα.Φορούσε ένα μαύρο ημιδιαφανές ολόσωμο το οποίο και της αφαίρεσα καθώς και ένα μαύρο κυλοτάκι.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι όπου τα προκαταρκτικά συνεχίστηκαν και περιελάμβαναν χάδια,αγκαλιές και φιλιά.
Κατόπιν την έφερα στο πλάι όπου ξεκίνησε το τσιμπούκι το οποίο ήταν αργό,σχετικά βαθύ και αισθησιακό.Η πίπα της ήταν πολύ καλή ηδονικότητας,χωρίς δόντι.Εγώ της χάιδευα τα μακριά λυτά της μαλλιά και το μουνάκι της το οποίο και είχε αρχίσει μα υγραίνεται.Σε προτροπή μου για περιποίηση και των διδύμων η κοπέλα άρχισε να ρουφάει απαλά και να γλύφει τις μπάλες με ταπεραμέντο.
Συνεχίσαμε σε στάση 69 απολαμβάνοντας το μουνάκι της Τάνιας ενώ η κοπέλα ανταπέδιδε πιο θερμά το τσιμπούκι της.Η περιποίηση που έκανα στο γατάκι της της άρεσε κρίνοντας από τις συσπάσεις του κόλπου της και τα απαλοβογγητά της.
Στην συνέχεια η κοπέλα αφού πέρασε το λάστιχο της έκανα νόημα να καβαλήσει την αναμένη μηχανή.Ξεκίνησα να τις κάνω σεξ τρυφερά ενώ την είχα φέρει κοντά μου και ανταλλάσαμε φιλιά.Η κοπέλα ανταπέδιδε με θέρμη και φαίνεται ότι υπήρχε μεγάλη χημεία μεταξύ μας.
Στο πισωκολητό η κοπέλα είχε πάρει σωστή θέση και δέχοταν τις ελεγχόμενες παλινδρομήσεις μου για να μην την πονέσω.Άρχισα σταδιακά να ανεβάζω στροφές και η κοπέλα άρχισε να αναστενάζει μεευχαρίστηση.
Στο ιεραποστολικό της έκανα και πάλι έρωτα τρυφερά και με στοργή,με πολλά χάδια,αγκαλιές και φιλιά.
Για το τέλος την έβαλα να μου κάνει πίπα και μόλις άρχισα να χύνω η κοπέλα άνοιξε το στόμα της και τα άφηνε να πέσουν πάνω μου.
Πλυθήκαμε στον νιπτήρα,την βοήθησα να φορέσει το μαύρο εφαρμοστό της,κάναμε λίγα φιλάκια και αγκαλίτσες και η κοπέλα αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας. Σίγουρα θα την ξαναεπισκευτώ μιας και είναι του γούστου μου και ελπίζω και την επόμενη φορά να είναι το ίδιο καλή μέσα.Για όσους από εσάς θελήσουν να την δοκιμάσουν θυμηθείτε να τις φερθείτε με στοργή και τρυφερότητα όπως ένα λουλούδι και όχι άγαρμπα.Η κοπέλα σίγουρα θα καλύψει όσους αποζητάνε gfe καταστάσεις και τους αρέσουν οι λεπτές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2018
Όπως ακριβώς τα έγραψες. Σπάνιο λουλουδάκιΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1