Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την αλίκη είχα προσπαθήσει πολλές φορές να την πάρω αλλά ποτέ δν ήταν εφικτό για διαφόρους λόγους. Όταν την πέτυχα δν έχασα ευκαιρία να κλείσω ραντεβού μιας και είχα διαβάσει καλά σχόλια από πολλούς και τα 10ρια έπεφταν βροχή.
Η εμφάνιση της είναι καλή, έχει σώμα με πιασίματα με ένα τατού να το κοσμεί και γλυκό πρόσωπο με ξανθά μαλλιά .Η επικοινωνία είναι εύκολη καθώς είναι πολλά χρόνια στην Ελλάδα και ξέρει να μιλάει ελληνικά
Στο κρεβάτι όμως μου τα χάλασε καθόλη την διάρκεια του ραντεβού ήταν απαθής μην παίρνοντας πρωτοβουλίες και βγάζοντας σε έμενα μια βαρεμάρα η οποία ήταν αδικαιολόγητη.Τα φιλιά της ήταν επιφανειακά και τα προκαταρκτικά της σχεδόν ανύπαρκτα,παρά μόνο κάποια φιλάκια στο σώμα μου,η πίπα της ήταν καλούτσικη με ντιπ και μαουθφακ αλλά στην πορεία μου την χάλασε.Στο σεξ το μουνάκι της είχε καλή αίσθηση έτσι με έκανε να τελιώσω γρήγορα στις 2 στάσεις που δοκίμασαμε αλλά και πάλι δεν έβγαλε αρκετή ενέργεια.
Συνοψίζοντας δεν έμεινα ευχαριστημένος με την συνάντηση μου με την αλίκη και σίγουρα περίμενα περισσότερα πράγματα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2018
ε τοτες να αλλαξεις το τιτλο σε "η ψοφια αλικη" ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1