Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228487
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ημερομηνια ενδεικτικη καθως εχω συναντηθει αρκετεσ φορες με την αντζελα κ σκεφτηκα οτι της οφειλω μια κριτικη

προκειται για ξανθια γκομενα κοντα στα 30 με ωραιο γυμνασμενο σωμα βυζι πλαστικο καλο πολυ ομορφο προσωπο κ κωλο που προγουμενως ηταν φτιαγμενος αλλα τωρα πλεον οχι. συννενοηση ευκολη μεσω viber. στα του αγωνα δεν λεει οχι σε τπτ κ παντα προθυμια να ικανοποιησει τον πελατη. δινει κωλο αβερτα κ δεχεται δαχτυλα παντου. στην πιπα πολυ καλη αλλα οχι κ αριστη οπως εχουν πει μερικοι το θετικο παντως ειναι οτι σε αφηνει να γαμας αμυγδαλες με οση τρελα εχεις πραγμα που κανω καθε φορα για οση ωρα θελω κ γλυφει κ @@ φουλ. παντως αν και η εικονα μου ειναι πολυ καλη για αυτη γενικα,εχουν υπαρξει κ λιγες φορες που δεν εμεινα ικανοποιημενος απτην πλευρα της λογω ελλειψης ενθουσιασμου κ βαρεμαρας. αλλα την δικαιολογω γιατι ειναι ανθρωπος κ οχι ρομποτ κ οπως ολοι εχει κ αυτη τα προβληματα της κ τις μαυρες ανα καιρους. για τα λεφτα της σιγουρα vfm κ προτεινεται αν καποιος θελει να γαμησει ενα ομορφο κωλαρακι. κινηθειτε σε pse ρυθμους αν θελετε να αξιοποιήσετε τις ικανοτητες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, John.Greek, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2018
Πιπα πολυ καλη αλλα οχι αριστη λες! Μπορεις ομως να της τον βαλεις μεχρι τις αμυγδαλες και να τις γαμας για ωρα!
Δηλαδη πες μας σε παρακαλω ποια ειναι η αριστη πιπα και ποια την κανει!?!?!?!
Δε το λεω ειρωνικα αλλα ειμαι κ εγω δυσκολος στην πιπα!
04 Μαρτίου, 2018
1) kκαλυετερες πιπες που μου χουν παρει ever αλεξια απο αgn,μαριλου που μας αφησε πλεον, nelly απο yourangels
2) το οτι καποια δεν εχει gag reflexes κ τον χωνεις ολο μεσα δεν σημαινει οτι εχει κ καλη τεχνικη, το mouth fuck ειναι διαφορετικο πραγμα απο blowjob
3)για να μην παραξηγηθω δεν λεω οτι δεν την απολαμβανω (γιατι η αληθεια ειναι οτι την απολαμβανω κ πολυ μαλιστα) απλα οτι για τα δικα μου γουστα δεν ειναι κ η τοπ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2