Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε μικρο χρονικο διαστημα συναντησα την Κιρα και στο δωματιο εγιναν πανω κατω τα ιδια, οπτε ας γραψω μια διπλη κριτικη.
Η κοπελα ειναι πιπινι (λογικα καπου στα 25), μαυρισμενο δερμα, μιλαει αγγλικα (μαθαινει ελληνικα), εχει ανοιχτοχρωμα ματια, ειναι φετες, ειδικα οι κοιλιακοι της ειναι τρομεροι, εχει μπρατσακια ωραια, τα ποδια της εχουν φλεβες στο πελμα αλλα οι γαμπες δεν ειναι φουσκωμενες τοσο και ο κωλος της ειναι τελειος!
Απο συμμετοχη μεσα σε ολα, αρχισαμε με ποδολαγνεια, το μονο που με χαλαει ειναι οτι φοραει κατι πεδιλα που δεν την κολακευουν τοσο πιστευω, αν εβαζε γοβες θα εκτοξευοταν. Εχωνα τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα και βαραγα χαστουκακια, αυτη μου εδειχνε τους κοιλιακους της κι εγω τους εγλυφα, μιλαμε για αγαλμα η κοιλια της... Μετα αρχισε να βαζει δαχτυλο, ανεβηκα στο κρεβατι και της επιασα το κεφαλι και της το καρφωσα κατω, αυτη εγλυψε καλα ολη την περιοχη. Υστερα επεσαν κατι φιλακια κι εβαλε το στραπ. Πηδηχτηκαμε σε διαφορες στασεις, ειναι γυμνασμενη και αντεχει, εχει πολυ ορεξη γενικα η κοπελα να ικανοποιησει. Εχυσα κι εμεινα εκει, αυτη εφερε χαρτι να με σκουπισει, κουβεντουλα με χαμογελο και εγω να εχω μεινει να χαζευω τη σωματαρα της.... Προσκύνημα
Αυτη τη στιγμη μαλλον κορυφαια για εμενα στα στουντιο, μιλωντας για το συνδυασμο υπηρεσιων/εμφανισης...
Καλες Τσαρκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κίρα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού