Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 83 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 181032
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ημερομηνια ενδεικτικη. συνάντηση πριν την αλλαγη τιμης
1η κριτικη κ θελω να τα δωσω ολα. θα ειμαι πολυ περιγραφικος. σκαει ακριβως στην ωρα της. τρελη σκυλοφατσα που εμενα με καυλωνει απιστευτα, σωμα θεικο. ωραια φτιαγμενα βυζια κ κωλος που δν γινεται να μην τον ξεσκισεις κ κακομεταχειριστεις στις σφαλιαρες. ντυμέννη με ενα κοκκινο μινι φορεμα. με το που μπαινει γνωριζομαστε κ μου προτεινει να παει για μπανιο. να πας της κανω αλλα καυλωσε με λιγο πρωτα, χαμογελαει πονηρα κ μου λεει θες να πεσω στα γονατα ε?? οχι της λεω θελω να με γλειψεις οπουδηποτε αλλου εκτος απο τον πουτσο κ αρχιζει ρουφηγμα στο λαιμο κ στο σωμα ενω ταυτοχρονα της ανεβαζω το φορεμα κ καταλαβαινω οτι δν φοραει τπτ απο κατω. τουρμπο εγω της χωνω μπατσα στο κωλο κ της κανω τωρα μπορεισ να πας για ντουσακι. βγαινει φορωντας μονο ενα ζευγαρι καλτσες δικτυωτες. ορμαω εγω καταπανω της κ μ αρχιζει στα γλωσσοφιλα πραγμα που δεν κανω με τανες αλλα δεν μου αφησε καποιο περιθωριο αφου με ρουφηξε κ δν μ αφηνε η καυλιαρα. πεφτει στα γονατα κ ξεκιναει μια πιπα με μανια που θα την περιγραψω διεξοδικα γιατι αξιζει. αφου πλεον εχω καταλαβει σε τι ρυθμους κυμαινεται η τυπισσα λεω θα τα δωσω ολα αφου λατρευω το πολυ αγριο γαμησι κ σπανια βρισκω cg που να ανταποκρινονται στους ρυθμους μου. την πιανω απτο κεφαλι κ αρχιζω να γαμαω μουρη λες κ εχω να γαμησω 40 χρονια, να τον εξαφανιζω μεχρι το λαρυγγι κ εκει που πνιγεται κ λεω νταξει μην τν στειλω κ απο ασφυξια κ παω να τραβηχτω να με πιανει απτον κωλο κ να τον ξαναχωνει παλι ολοκληρο μεσα, να το φτυνει κ να τρεχουν τα σαλια πανω στις βυζαρες της, να τον πιανω κ να τον τριβω στη μουρη της να τον κοπαναω στη γλωσσα της κ το μεικ απ να τρεχει απτα ματια της.ενω εχει την πουτσα μου στο στομα της την πιανω απτα μαλλια κ την τραβαω μεχρι την ακρη του κρεβατιου για να απολαυσω καθιστος οπου ηρθε μπουσουλωντας χωρις να την βγαλει δευτερολοπτο. γλυψε @@ της κανω κ να προσπαθει η τρελιαρα να τα βαλει ολα μεσα. ξαναχωνω την πουτσα στο στομα της κ να προσπαθω να χωσω κ τα @@ ταυτοχρονα πραγμα αδυνατο αλλα να βγαζει γλωσσα εξω κ να γλυφει μπαλες ενω ειναι μπουκωμενη με καυλι. το σκηνικο αρρωστο. την στηνω στα 4 κ αρχιζω να γαμαω μουνι με τον αντιχειρα μου ολο μεσα στην κωλαρα της. μεσα σε 5 λεπτα τελειωσα κ απορω που κρατηθηκα κ τοση ωρα. break για ανασα κ τσιγαρο κ καταλαβαινω οπως τα λεγαμε οτι οχι απλως γαμιεται πιο καλα κ πιο αγρια απτην πλειοψηφια πορνοσταρ πανω στον πλανητη αλλα οτι ειναι κ γαμω τα ατομα κ κανει φουλ χαβαλε.ντουσακι κ απτους 2 (εκνα μαλακια που δεν της ειπα να μπαιναμε μαζι) κ ξανα στο ψητο. αυτη τη φορα την βαζω να στηθει στα 4 στην ακρη του κρεβατιου κ γω ορθιος στο πατωμα να της τον δινω στο στομα ενω εχω σκυψει απο πανω της κ χωνω με το ενα χερι δαχτυλα στον κωλο κ με το αλλο τον χαστουκιζω.τοσο πολυ το ζουσα που αποφασισα πρωτη φορα στη ζωη μου να γλειψω πουτανα. την γυρναω κ αρχιζω γλειφω κ να δακτυλιαζω κωλο κ μουνι ταυτοχρονα. 2 δαχτυλα σε καθε τρυπα ταυτοχρονα κ να μου λεει πιο βαθεια κ γω να της τα δινω να τα γλυφει. ελα να με σκισεις απο κωλο τωρα μου λεει κ στηνεται στα 4 πιανει πουτσα κ την χωνει μεσα της. για αρχη σιγα σιγα κ σταδιακα αρχιζω να δινω πονο κ φτανω σε ενα ενα σημειο οπου νομιζω οτι γαμαω με την ταχυτητα του ηχου ενω της τραβαω τα μαλλια που επιτηδες ειχε πιασει κοτσο τη δευτερη φορα κ χωνω σφαλιαρες στην διαστημικη κωλαρα της. πιο δυνατα βαρα με ρε καριολη μου λεγε(εκει μου ρθε να γελασω γτ πηγα να της πω: δεν εχω αλλη δυναμη μη με ζοριζεις αλλα κρατηθηκα) εικονα που δεν θα ξεχασω ποτε μου ηταν οταν ριχνει το κεφαλι κατω κ ανοιγει τα κωλομερια με τα χερια της για να εχω πληρη εικονα της πουτσας να μπαινοβγαινει, epic. γυρναει για ιεραποστολικο (παλι κωλο εννοειται) κ να χοροπηδαω απο πανω της ενω της εχω πιασει το λαιμο κ να μου ζηταει να τη χαστουκιζω στη μουρη. στη συνεχεια cow girl k reverse cowgirl παλι στον ιδιο ρυθμο. ελα να στα δωσω στο στομα της κανω αρχιζει να γλυφει μπαλες κ γω να τον παιζω μεχρι που τελειωσα στο στομα της κ αυτη μετα απο δικια μου παροτρυνση να τα αφηνει να τρεχουν πανω στο καυλι μου κ να τα γλυφει, τα ξαναρουφαει,τα ξαναφτυνει κ ξαναγλυφει. ωραια γευση εχουν μου κανει ευχαριστω της λεω. τσιγαρο, μπανακι κ εναρξη 3ου γυρου μια απτα ιδια. παλι χυσιμο στο στομα να τα ρουφαει κ αυτη τη φορα της λεω να τα καταπιει, οπου μου πεταει την ατακα "χορτασα" κ με στειλε. πληρωμη κ γεια σας.

αν κ λιγο ακριβη για την σημερινη εποχη ειδικα μετα την αυξηση τιμης αν εχετε σκοπο να διαθεσετε τετοιο ποσο αυτη ειναι η γκομενα που πρεπει να παρετε. αν ειστε των πιο ηπιων ρομαντικων καταστασεων οχι. σιγουρα πρεπει να εχεις τρελες αντοχες για να ανταπεξελθεις στους ρυθμους της γιατι ειναι ασταματητη απτην αρχη εως το τελος του αγωνα.δεν κουραζεται με τπτ. αξιο αναφορας αν κ δεν σταθηκα πολυ εκει ειναι το οτι ειναι πολυ καλη κοπελα εξυπνη κ ειναι παρα πολυ ψαγμενη σε πολλα θεματα. αξια για να κουβεντιασεις μαζι της οχι κινουμενο κρεας. αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
78
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, doc_lin, mano$ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2018
Πολυ ωραια κριτικη φιλε μπράβο σου!!!πάντα τέτοια γαμήσια να έχεις..Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
04 Μαρτίου, 2018
Μπράβο ρε φίλε, πολύ ακριβής και περιγραφική κριτική. Αλέξια από τις καλύτερες εμπειρίες σε cg.
04 Μαρτίου, 2018
Κατα τ' αλλα η liza vip, ειναι με διαφορα λεει, το καλυτερο call girl του 2017...Μαλακία
Αγαπουληδων και πυρφορων το αναγνωσμα...
Συγχαρητηρια εξαιρετικη η κριτικη! Η κοπελα μαλιστα πρεπει να ειναι και φουλ συνεχεια, αφου 3 φορες που εχω προσπαθησει να την παρω και τις 3 κλεισμενη μεχρι αργα..!Ναι!
04 Μαρτίου, 2018
την εχω παρει 2 φορες κ πραγματικα η εμπειρια του φιλου μοιαζει μετις δικες μου σε μεγαλο βαθμο. τρελλο τσοντογαμησι η τύπισσα
04 Μαρτίου, 2018
Κορυφαία περιγραφή φίλε μου
Εύγε για τη περιγραφή αλλά και για την απόλαυση που πήρες από τη κορασίδα
04 Μαρτίου, 2018
Όπως τα λες είναι φίλε! Όχι απλά αντέχει, αλλά τα γουστάρει κιόλας όλα! Αξέχαστη εμπειρία.
Μακράν ότι καλύτερο έχω συναντήσει σε call-girl. Δεν είναι να απορείς που είναι τόσο δύσκολο να την κλείσεις!
Κρίμα για την αύξηση στην τιμή όμως...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6