Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο και περιμενα να δω γνωστες φατσες εκει μεσα, ακουσα απο την υπηρεσια να λεει για
βραζιλιανα και αμεσως το μυαλο μου πηγε σε κανα αγριογουρουνο απο αφρικη τυπου Μπιουτι απο φυλης.
Η εικονα που ειχα στο μυαλο μου διαψευστηκε οταν στο σαλονι βγηκε η καλλιγραμη Ναομι !
Η κορασιδα ειναι σχετικα ψηλη κοπελα με σοκολατι χρωμα στο δερμα της και οχι μαυρο πισσα..
Τα στηθη της εινα 3αρια ελαφρως κρεμαστα με μεγαλες ρωγες σα κοτσανια και αρκετα σκουροχρωμες.
Το κορμι της λαμπαδα με ομορφα καλοσχηματισμενα καπουλια σηκωτά και οχι πεσμενα, κυτταρυτιδα δεν εχει.
Επισης το δερμα της στην αφη ειναι αρκετα λειο και απαλο.Το προσωπο της μετριο ουτε ομορφη πολυ ουτε ασχημη.
Το προγραμμα της κοπελας ειναι απλο.
Η Ναομι ηρθε στο δωματιο και αρχισαμε λιγακι το σοσιαλ, ειναι ομιλητικη κοπελα και μιλαει πολυ καλα ελληνικα.
Σταθηκε πλαϊ μου περασε καποτα στον πουτσο και αρχισε μια ικανοποιητικη πιπα βαθια με σταθερο ρυθμο και με αρκετη
διαρκεια, χερι δεν βαζει.Την σταματησα εγω την ανασηκωσα στα γονατα και εκανα κινηση να γλειψω τις βυζαρες της
με την κορασιδα να μου τουνιζει να το κανω απαλα και να δινω μονο φιλακια, βεβαια αν και δεν τηρησα επακριβως
της συμβουλες της περασα την γλωσσα μου απο της βυζαρες της και πιπιλισα τις μεγαλες ρωγες της χωρις να διαμαρτυρηθει.
Την εστησα στα τεσσερα και μπηκα στο σκουροχρωμο μουνι της το οποιο ηταν σφιχτο, ειχε βαλει κρεμα αλλα δεν επηρεασε
και πολυ την αισθηση.Επισης το μουνι της ηταν λιγο αξυριστο και οχι γλομπος κατι που εμενα μου αρεσε.
Στο γαμησι στα τεσσερα η Ναομι φαινεται να το εχει αφου δεχτηκε δυνατα μπασιματα με τα κωλομερια της να βγαζουν
καυλωτικο ηχο απο τα χτυπηματα, η ιδια αρχισε μετα απο λιγο τα βογητα. Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου πηρα τη Ναομι
αγκαλιτσα ακουμπησα το στηθος μου πανω στις μεγαλες βυζαρες της γαντχωθηκα απο τα απαλα ποδια της και αρχισα να την
γαμω γρηγορα με βαθια παλι μπασιματα με την κοπελα να αναστεναζει οταν τον τρωει βαθια αλλα χωρις να δυσαναχσετει η
να κλεβει. Δεν δεχτηκε φιλακια στο στομα αλλα μερικα γλειψιματα στο λαιμο της.Την εχυσα μεσα στη μουνα της χωρις να
βιαζεται να φυγει απο κατω μου.

Συμπερασματικα η Ναομι ειναι μια αρκετα εμφανισημη και καλλιγραμη Βραζιλιανα.Στο γαμησι δεν βιαζεται και δεν κλεβει
ωστοσο το εντελως απλο προγραμμα κανει λιγο τυπικο το γαμησι.Σιγουρα αξιζει το 10ρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.920
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, 968, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού