Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 561249
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα λοιπον πηρα την αποφαση μετα απο την επισκεψη μου στο ισμηνης 2 περιππυ στις 22:00-22:30 να γραψω και εγω την κριτικη μου. Με μια καλη υποδοχη και την ευγενικη τσατσα να μου διχνει τις κοπελες .Το βλεμα μου εμεινε για ωρα στην παμελα με κερδισε το αγγελικο τις προσωπο , μολις ομως ειδα και τα υπολπιπα ειπα μεσα μου εγω εσενα θα σε παρω τωρααα. Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη με ωραια χαρακτιριστικα και βλεμα που σε διαπερνα. Μπενω λοιπον στο δωματιο κανω το τνουζακι μου και ακουω τον ηχο που ολοι περιμενουμε τα τακουνια να ακουγονται οτι ερχοντε στο δωματιο .Μπενει το μωρακι μου χαλογελαει και ερχετε διπλα μου μιλισαμε γοα λιγο καθως με χαιδευε αιστισιακα ,ει α γινει τουρμπο ηρθε απο πανω μου και αμιλωσε το στηθος της στο προσοπο μου αρχησα να γλιφω δειλα της ρογες τις οσο εκεινη τριβοταν πανω μου .....αρχισε να κατεβενει προς τα κατω οοο ναι αυτες οι χειλαρες επιτελους θα μου εκαναν στοματικο και οντος ηταν οπως το ειχα φανταστει οπως πρεπει βαθια πιπα μεχρι τερμα και παιχνιδια με την γλωσσα οσο εγω επαιζα με την κωλαρα της που ηταν στο πλαι στημενη στα 4 να την χαιδευω αυτην την τελεια επιδερμιδα οσο εκεινη με τσιμπουκωνε ..φιλοι μου ομως δεν τελειωνει εκει τον εβαλε αναμεσα στο στηθος και με αρχησε ισπανικο με στοματικο μαζι ειχα τρελαθει δεν αντεξα μπηκαμε στο ψητο ξαπλωνει και ανοιγει της ποδαρες τις και ερχομαι αντιμετοπος με το υγρο και στενο μουνακι της η αιστηση απεριγραπτη ταιριαξε γαντι στενο μουνακι μεσα στην καυλα σε σταση ιεραποστολικο να βογκαει και να γουσταρει μεχρι που ηρθε η επομενη σταση στα 4 να με κοιταει απο τον καθρευτη με τουρλομενη την κωλαρα τις να μου λεει ελα ποσο να αντεξω ο ανθρωπος αρχιζω να την παιρνω στα 4 και να κοιταω τις βυζαρες τις απο τον καθρευτη ηθελα να εκραγω η καυλα απεριγραπτη και ερχεται η ωρα τις εκριξης ολα μεσα με κπιταζει απο τον καθρευτη με βλεμα ικανοποιησης ..απο τις καλητερες φορες μου λοιπον στο ισμηνης ...α να μην ξεχασω πηρα το μεγαλο προγραμμα 100€ εαν ειχα και αλλα χρηματα πανω μου θα ξαναεπαινα στα καπακια . Θα την ξαναεπισκευτω συντομα και την προτινω σε ολους αξιζει καθε λεπτο μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Pamela
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2018
ναι έγινε...μας έπεισες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1