Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η τόνια είναι ότι περίπου βλέπετε στις φώτο με την διαφορά ότι είναι λίγο πιο αδύνατη(σε καμία περίπτωση δεν είναι κόκαλο) με δυο τατου να κοσμούν το σώμα της.Το πρόσωπο της προσωπικά δν μου πολυάρεσε αλλά να μου πεις γούστα είναι αυτά,το μόνο που άρεσε ήταν τα πράσινα μάτια της,για όσους ξέρουν ψηλομιάζει στην μαριαλένα την γνωστή ανεξάρτητη.
Η συμπεριφορά της ήταν θετική,είναι άνετο τυπάκι και της αρέσει ο χαβαλές, νιώθεις σαν να βρίσκεσαι με μια φίλη σου την οποία ξέρεις χρόνια.
Στο κυρίως πιάτο φαίνεται ότι της αρέσουν πιο πολύ οι άγριες καταστάσεις παρά οι ήρεμες,γλωσσόφιλα δεν επιδιώκει και πολύ απ ότι κατάλαβα ούτε προκαταρκτικά,η πίπα της ητάν καλή αλλά είχε περιθώρια βελτίωσης.Εκεί που έδωσε ρέστα ήταν στο σεξ, δοκιμάσαμε 2 στάσεις και στις 2 η συμμετοχή της ήταν άριστη,κοπανιόταν πάνω μου σαν κομπρεσσερ,έβγαλε αρκετή ενέργεια και μου ζητούσε να της δίνω μπατσάκια χωρίς κανένα ίχνος διαμαρτυρίας.Συνολιά τελείωσα 1 φορά και την υπόλοιπη ώρα μειλάγαμε για διάφορα θέματα
Συνοψίζοντας μπορώ να πω ότι πέρασα καλά με μια ευχάριστη κοπέλα η οποία προσπαθεί αρκετά για την ευχαρίστηση του πελάτη παρόλο που δεν εντυπωσιάστηκα με την εμφάνιση της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, THV και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού