Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442240
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν 2-3 μήνες ξεκίνησα τις μασαζοσυνεδρίες.
Πριν την έβγαζα σε κάποια στούντιο πάντα μισο ευχαριστημένος πότε από την κοπέλα πότε από το σέρβις πότε από τις πανάκριβες τιμές.
Από την πρώτη φορά ξεκίνησα με την Έλενα στο Μπακνανά.
Είχα διαβάσει καλά σχόλια εδώ και δεν έχασα.
Θα περιγράψω όπως θα μου άρεσε να διαβάσω την αντίστοιχη κριτική χωρίς πολλά πολλά δηλαδή αγαπούλες και φιλάκια.
Εμφάνιση
Η Έλενα είναι κοντά στα 40 με καλούτσικο σώμα για την ηλικία της , παρόλα αυτά αν δώσεις έμφαση σε αυτό που βλέπεις υπάρχουν σημεία που η ηλικία φαίνεται όπως κοιλιά στήθος .Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες γούστα είναι αυτά. Πρόσωπα όπωςέχω διαβάσει και από άλλους μοιάζει σαν τραγουδίστρια νυχτερινού κέντρου .Σκυλί δηλαδή.
Υπηρεσίες
Και εδώ κύριοι ξεκινά ο παράδεισος.
Περιγράφω την πρώτη μου συνάντηση μαζί της και οι υπόλοιπες που ακολούθησαν όμως ήταν παρόμοιες.
Μπαίνει χαιρετούρες κτλ. μου λέει κάνε ντουζ κι έρχομαι.
Μπαίνει ενώ είχα τελειώσει και είχα ξαπλώσει μου λέει τι μασάζ θες . Τι έχει λέω ; Μου λέει τα είδη τέλος πάντων και της λέω το αφήνω πάνω σου.
Μην ανησυχείς μου λέει θα σε περιποιηθώ.
Αρχίζει να μου κάνει μασάζ από τα πόδια και ανεβάινει μου ρίχνει λάδι παντού και ενώ όλα κυλάνε κανονικά, ένα μασάζ δηλαδή με μαεστρία μεν κι όχι αγαρμποσύνες αλλά όχι και κάτι τόοοοσο τρομερό νιώθω το στόμα της στα δάχτυλα των ποδιών μου.
Αρχίζει και τα γλύφει ένα ένα και ανεβαίνει προς τα πάνω περνώντας από γάμπες μέση πλάτη αυχένα αυτιά χέρια με την γλώσσα.
Μετά με καβαλάει και αρχίζει b2b με στήθος , πόδια , κοιλιά , μουνί κώλο τα πάντα όλα.
Κατεβάινει και όπως ήμουν μπορούμυτα και προσπαθούσα να συνέλθω (είχα ανατριχιάσει στην κυριολεξία) παίρνει το χέρι μου και αρχίζει και τρίβει το μου..ι της με αυτό .
Μετά ανεβαίνει πάλι πάνω μου για b2b τη μια το κεφάλι της ήταν στο δικό μου ξάπλωνε πάνω μου δηλαδή την άλλη ξάπλωνε ανάποδα ή μάλλον γυρνούσε ενώ ήταν πάνω μου χωρίς να κατέβει από το κρεβάτι και το κεφάλι της ήταν στα πόδια μου.
Αυτό συνεχίστηκε για κανένα 20 λεπτο , άκουσα τόσα κρακ στην πλάτη μου και χαλάρωσα τόσο που σχεδόν ξέχασα ότι έχει συνέχεια.
Τώρα γύρνα μου λέει.
Γυρνάω με λαδώνει και μπροστά και αρχίζει να μου τον χαιδεύει . Απαλά με μαεστρία χωρίς βιασύνη. Παράλληλα η γλώσσα πάνω κάτι στα πόδια κοιλιά κτλ ώσπου φτάνει στα @@ μου και αρχίζει να τα γλύφει κι αυτά.
Συνέχισε και σε κάποια φάση άρχισε να γλύφει την βάση του πέους και προς τα πάνω. Γλύφει το κεφάλι κάνει τα γύρω γύρω τα γνωστά με την γλώσσα τον χτυπάει και 2-3 φορές στην γλώσσα της ενώ τον κρατούσε με το άλλο χέρι και τελικά κάνει μια κίνηση και καταπίνει τον μισό.
Και εδώ νιώθω κάτι που με τρελαίνει στην καύλα. Η κοπέλα δεν έχει στόμα .Αυτή είναι σκούπα Hoover. Τον ρουφάει τόσο δυνατά που νιώθεις ότι θα στον ξεκολλήσει . Μεκαύλωσε απίστευτα. Αρχίζει να τον καταπίνει όλο και να με πιάνει κάτω από τα κωλομέρια και να πιέζει κι άλλο ενώ είχε φτάσει στο τέρμα.Τον αφήνει και στο καπάκι τον καταπίνει ξανά όλο ! Μιλάμε για πίπα όχι πολυτελείας απλά, παιδιά δεν υπάρχει η πίπα της. Δεν άντεξα πάνω από 8-10 λεπτά κοντεύω να τελειώσω λοιπόν και της λέω Έλενα θα τελειώσω.
Μόλις το ακούει βάζει δευτέρα και πάει πάνω κάτω σαν τρελή όλο έξω όλο μέσα συνέχεια. Τελειώνω στο στόμα της όλα μέσα.
έκανα να συνέλθω λίγα λεπτά.Σηκώνομαι και της λέω τι είσαι εσύ ρε παιδί μου ; γελάει .
Σηκώνομαι να κάνω ντους . Μου λέει να μπω να σε πλύνω ; Μπήκε μέσα με έπλυνε σαν μωρό με αφρόλουτρό από πάνω ως κάτω 2 φορές . Βγήκα χαιρετηθήκαμε έκανε και εκείνη ένα ντους παντόφλες σφραγισμένες άλλη πετσέτα από την πρώτη στεγνή με συνόδευσε ως την πόρτα ενώ σιγουρεύτηκε ότι δεν ήταν άλλος συναγωνιστής - πολύ σημαντικό - και με αποχαιρέτησε.
Στις επόμενες 3-4 φορές που έχω πάει η υπηρεσία ήταν ίδια και καλύτερη. Σεξ δεν έχω κάνει μαζί της δεν το έχω ανάγκη . Με τέτοια πίπα όπως έχω πει και στην ίδια δεν σταματάς να βάλεις σκούφο και να χάσεις αυτή την αίσθηση.Επίσης μια φορά έκανε και κάτι ακόμα που μου άρεσε.
Ενώ ήμουν μπρούμυτα και κατέβαινε σιγά σιγάμε την γλώσσα προς τα κάτω περνώντας από τον κώλο μου έχωσε το κεφάλι της μέσα στα πόδια μου άρχισε να μου ρουφάει τα @@ από πίσω. Όπως καθόμουν από πίσω είχε και μια μικρή πρόσβαση στην πούτσα μου και άρχισε να ρουφάει και το κεφάλι . Σηκώθηκα λίγο για να της δώσω χώρο και άρχισε να τον ρουφάει καιπέρα από το κεφάλι ώσπου έκανε μια κίνηση χώθηκε από κάτω μου σηκώθηκα και εγώ λίγο και άρχισα να της γαμάω το πρόσωπο.
Εγώ δηλαδή στα 4 πάνω στο κρεβάτι να γαμάω αυτή τη σκούπα που περιγράφω η οποία και πάλι με είχε καταπιεί όλο και ρουφούσε. Εννοείται ότι έτσι ειδικά ούτε 4 λεπτά δεν άντεξα.

Για κλείσιμο να πω ότι η κοπέλα είναι πάντα καθαρή ευδιάθετη και πολύ βασικό ποτέ δεν έχει δείξει να βιάζεται για τίποτα χωρίς να είμαι κι εγώ τύπος που το εκμεταλεύεται όμως. Κάνει τα δικά της χάνεις την ώρα και το μπούσουλα μαζί και ματί κάνει αυτή την πιπάρα που προσωπικά είναι ότι καλύτερο έχω νιώσει .
Μιλάει λίγο ποτέ δεν αρχίζει ηλίθιες ερωτήσεις που δουλεύεις πως σε λένε είσαι παντρεμένος ; Και κάτι τέτοια . Διακριτική και ρουφηχτική!Τρομέρή με λίγα λόγια . Σε ευχαριστώ για όλες τις φορές που με περιποιήθηκες Έλενα.
Συναγωνιστές, δεν θα χάσετε.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, netprowler, Baby face

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού