Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Call-Girls 16144
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ελεονώρα είναι καιρό τώρα απ΄τις κοπέλες που μου αρέσουν οι φωτογραφίες τους στη σελίδα του γραφείου....Δείχνει όμορφη,πετιτ κοπελίτσα με όμορφο σώμα και ωραία χαρακτηριστικά....!
Κοιτούσα λοιπόν τις φωτογραφίες νωρίς το απόγευμα και σκέφτηκα μήπως είναι διαθέσιμη....Έκανα ένα τηλέφωνο στο γραφείο και η πάντα εξυπηρετική Άντζυ με ενημέρωσε πως είναι διαθέσιμη για την ώρα που ήθελα....Έτσι λοιπόν αφού ετοιμάστηκα,κατευθύνθηκα για το ξενοδοχείο ημιδιαμονής όπου επιτέλους θα την γνωρίσω....

Μπανάκι και φρεσκάρισμα από πλευράς μου και αναμονή στο κρεβάτι με εκπαιδευτικό "πρόγραμμα"....
Δεν άργησε καθόλου να έρθει και έτσι στην ώρα της χτύπησε την πόρτα του δωματίου....
Πρώτη εικόνα λοιπόν αρκετά εντυπωσιακή!Είναι πολύ πιο όμορφη από τις φωτογραφίες που τις έχουν καταχωρήσει..."Κοκέτα" στο ντύσιμο,με ένα ωραίο σέξυ,μίνι φόρεμα στο κόκκινο,μαύρες γόβες,και ένα πολύ ωραίο γούνινο σε μαύρη απόχρωση το οποίο την "προστάτευε" από την ψύχρα του σούρουπου....Το πρόσωπο της πολύ όμορφο με ρώσσικα χαρακτηριστικά,μάτια γαλάζια,μεγάλα και επιδερμίδα λευκή από αυτές που έχουν αρκετές ρωσσίδες....Όπως ανέφερα ήταν πολύ προσεγμένη,απ'το γραφείο δηλαδή από αυτές που έχω επιλέξει πρέπει να ήταν η πιο στιλάτη και περιποιημένη...Να τονίσω πως ήταν και άψογα μακιγιαρισμένη με ωραίες αποχρώσεις ακόμη και στα χείλη της...

Αφού συστηθήκαμε την βοήθησα στο να γδυθεί και της τοποθέτησα τα ρούχα της στην ντουλάπα....Πήγε για να φρεσκαριστεί στο μπάνιο και μετά από ολιγόλεπτη αναμονή εμφανίστηκε μόνο με το σετ μαύρων εσωρούχων που φορούσε...Μάλιστα έριξε κάμποσο άρωμα επάνω της ώστε να είναι μοσχομυριστή καθ'όλη τη διάρκεια της συνεδρίας....

Ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλιά ενώ τοποθετήθηκε επάνω στο σώμα μου και ξεκίνησε τα τριψίματα....Δεν άργησα να ανταποκριθώ και τις αφαίρεσα τα εσώρουχα....Πολύ ωραίο μικρό αλλά άψογο στην αφή και το στήθος της το οποίο φιλούσα για λίγα λεπτά...
Κατέβηκε πιο κάτω και έπιασε δουλειά....Περιποίηση πρώτα της γύρω περιοχής και καραμέλωμα στα α@@@κια για ώρα....Στοματικό με μαεστρία,λίγη χρήση χεριού και μετά παιχνίδια με τη γλώσσα της και λάγνες ματιές!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ σε ιεραποστολικό....!Με αρκετά φιλιά και αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος του πρώτου γύρου σε αυτή τη στάση...

Ξαπλώσαμε και ήρεμα - ήρεμα συζητούσαμε για θέματα της δουλειάς της.Κάναμε μπάνιο και ετοιμαστήκαμε για το δεύτερο μέρος της συνάντησης μας...Όπως λοιπόν καθόμασταν ξεκίνησε τα πειράγματα με τα πόδια της....Κάτι σπάνιο για τα ραντεβού που κάνω καθώς δεν είμαι φαν τέτοιων παιχνιδιών,κι όμως το έκανε με αρκετά "ναζιάρικο" τρόπο ώστε να με "ανεβάσει"....
Έτσι λοιπόν αρχίσαμε το "παιχνίδι"....
Γύρισμα σε 69 λοιπόν και ταυτόχρονη περιποίηση...Η συμμετοχή της άψογη και εδώ και αναστεναγμούς ευχαρίστησης....Είχα "φτιαχτεί" αρκετά και περάσαμε το προφυλακτικό για να ξεκινήσουμε....
Πρώτα με την Ελεονώρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου το στήσιμο της ήταν άψογο καθώς έχει πολύ ωραίο πεταχτό κωλαράκι....Έτσι λοιπόν με σφυροκόπημα για λίγα λεπτά έφτασε στο τέλος του το β' μέρος της συνάντησης μας....
Εξαντλημένοι,ξαπλώσαμε και συνεχίσαμε τη συζήτηση μας,μάλιστα πήρε το κινητό της και κοιτούσαμε στο ίντερνετ διάφορα ξενοδοχεία ημιδιαμονής καθώς μιλούσαμε για το πιο είναι το καλύτερο....Ο καθένας μας είχε τη δική του άποψη την οποία αναλύσαμε καθώς είχε απομείνει λίγος χρόνος...Να σημειώσω πως η Ελεονώρα παρόλο που το ραντεβού μας έφτανε στο τέλος του δεν έδειξε κανένα σημείο βιασύνης,με ήρεμο τρόπο ξεκίνησε να ντύνεται παρόλο που ο οδηγός είχε "σφυρίξει" τη λήξη του αγώνα....

Με ένα πεταχτό φιλί και βοηθώντας την στο να ντυθεί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,λέγοντας μου πως στο επόμενο ραντεβού θα μου προσφέρει και μασάζ....

Συμπερασματικά,η Ελεονώρα κάλυψε τα στάνταρ μου,πέρασα μία πολύ όμορφη ώρα με μία κοπέλα όμορφη και με πολύ καλές υπηρεσίες.Πιστεύω πως όποιος την επιλέξει και φυσικά του αρέσουν οι φωτογραφίες της θα περάσει όμορφα,έχει αρκετή διάθεση...!


Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελεονώρα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού