Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάμποσες μερες πριν, επισκέφθηκα το Χριστινάκι...Έρωτας
Έχουν γραφεί τα πάντα από προηγούμενους για την κοπέλα. Οπότε θα γράψω μόνο για το Κατσικογάμης ξεκώλιασμα, το οποίο δείχνει να το γουστάρει. Μικρό υπόγειο μπουρδέλο με μικρά δωμάτια, που δεν Κεφάλι σε τοίχο! λάμπουν από καθαριότητα...
Μπήκα δωμάτιο και άκουγα από δίπλα, ρεσιτάλ πόνου πούδινε πελάτης στο Χριστινάκι Κατσικογάμης
Καύλωσα πάραυτα και -σε λίγο- το ρεσιτάλ συνεχίστηκε, με το καυλί μου καρφωμένο και στις Ματάκι 3 τρυπούλες της Χριστινιώς. Μπήκε χαμογελαστή και τρίφτικε ναζιάρικα πάνω μου. Όρθιος ήμουν και με τσιμπούκωσε πέφτωντας στα γόνατα. Κώλο ήθελα και την σταμάτησα. Στο κρεβάτι τη γάμησα στα 4 λίγο από μουνί και πολύ κωλί!!! Δεν κλέβει ούτε δυσανασχετεί. Βγαζει καυλοβογγητά, κραυγούλες κι αναστεναγμούς ηδονής. Ή μήπως πόνου?? Χμμμ;
Κατάβηκα απ το κρεβάτι και όρθιος υνέχισα να την καρφώνο στο κώλο. Μετά από λίγο πέταξα τη καπότα και το κορίτσι τα πήρε στο στόμα.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manco, professorx, flynow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
Το Χριστινάκι είναι εγγύηση. Δεν υπάρχει αμφιβολία.
Αυτό όμως που αναφέρεις στο τέλος, περί cim πρέπει κάπως να το διευκρινίσεις,
διότι δεν περιλαμβάνεται επίσημα στις υπηρεσίες (το κάνει μόνο σε ειδικές περιπτώσεις
και κατ' εξαίρεση). Έχει αλλάξει κάτι;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
02 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ισχύει αδερφέ popov και σε εμένα τα πείρε στο στομα.όντως δεν ανακοινωνεται εγώ που είχα ρωτήσει την τσατσά μου είπε ότι το κάνει απλά να είναι και αυτός καθαρός απ ότι μου ειπε επίσης δεν πάει και με πακιστανους. που είναι στα συν αυτο
f21
f21
02 Μαρτίου, 2018
Συμφωνώ με το φιλο για διευκρίνηση..
εγώ ειμαι χρόνια πελάτης της απο δευκαλιωνος,
Τελος στο στόμα δεν μου κάνει κατα τα αλλά ειναι εγκυηση..
03 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι είναι όπως τα λέει ο φίλος f21....
Καπέλο
P
PEODAS
03 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι διευκρίνηση θες popov? Ότι γράφω, αυτό έκανε.
Κι από ότι γράφεις στο σχόλιό σου -(το κάνει μόνο σε ειδικές περιπτώσεις
και κατ' εξαίρεση)- αντιλαμβάνομαι πως είσαι γνώστης. Αλλά φίλε μου, ούτε "ο γαμάω" είμαι, ούτε κάποιος ομορφ-Άντρακλας. Ναι, είμαι περιποιημένος & καθαρός, αλλά με τίποτα δεν είμαι "ειδική περίπτωση" να πέσουν οι γυναίκες -& δη, οι εκδιδόμενες- στα πόδια μου.
Καπέλο
P
PEODAS
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5