Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το παράπονό μου είναι και ο τίτλος...Μόνο στα γόνατα δεν έπεσα μετά τον πρώτο γύρο για να ζητήσω κώλο αλλά εκεί αυτή, αγύριστο κεφάλι...
Big dick μου λέει..Κεφάλι σε τοίχο! Καλά ρε κορίτσια, μας φλομώνετε στο ψέμμα γενικώς, αλλά και κατάμουτρα; Έστω και για κοπλιμέντο, τί big dick και μαλακίες....Μαλακία
Ουκρανή η κοπέλα, πατημένα 30 άσχετα τα ψέμματα που γράφει περί 23. Μου ζάλησε τ'αρχίδια μέχρι να πάρω selfie από το ξενοδοχείο για να πειστώ πως είναι η κοπέλα στις φωτογραφίες. Αφού λοιπόν έφαγα ένα απόγευμα για να ικανοποιήσει το αίτημά μου της έριξα άκυρο με υπόσχεση για την επόμενη μέρα.
Γενικά πρέπει όλοι εδω πάνω, είτε γραφεία είτε "ανεξάρτητες" να κυνηγάνε μύγες....Την επόμενη, 10 το πρωί και ενώ δούλευα για να κάνω το αφεντικό μου ακόμα πλουσιότερο απ'ότι είναι, έσκασε μήνυμα αυτή για να κανονήσουμε για ραντεβού.
Λέω δε γαμιέται, παρόλο που είναι τσιμπημένη η τιμή, είχα την επιβεβαίωση ότι τουλάχιστον δεν θα συναντήσω κανένα κροκόδειλο με τριπλό διαφορικό και περιφέρεια κώλου σαν ένα μικρό πλανήτη, οπότε το έκλεισα.
Με υποδέχτηκε χαμογελαστή αλλά και αμήχανη καθώς δεν ξέρει λέξη αγγλικά. Συννενόηση κωφαλάλλων, αλλά για πήδο πάμε, όχι να το παίξουμε μορφωμένοι λογοτέχνες...Αποδείχτηκε επίσης ότι μου απαντούσε ο νταβάς, αφού τα μηνύματα που ανταλλάξαμε μέχρι τότε ήταν σε αρκετά καλού επιπέδου αγγλικά.

Εκ πρώτης όψεως δεν ενθουσιάζει αλλά μόλις έβγαλε τη ρόμπα και την είδα με τα εσώρουχα τελείωσε, δεν υπήρχε περίπτωση να φύγω. Αν ήταν λίγο ψηλότερη θα μιλούσαμε για κορμάρα, εμένα μου άρεσε και έτσι βέβαια αλλά άλλοι δεν θα γοητευτούν.
Το μόνο μείον στο κορμί το μικρό βυζί. Εξαιρετικό κορμί για την ηλικία της, μπορώ να πω πως θα τη ζήλευαν κάτι 20χρονα μπαταλοτσούβαλα κόριτσια που έχει φέρει εδώ το μονοπώλιο στη σάπια Θεσσαλονίκη.
Προσωπάρα με έντονα χαρακτηριστικά. Ουκρανή πάντως εγώ δεν θα την έκανα.
Δεν φιλάει και πολύ άνετα στην αρχή αλλά μόλις χαλάρωσε αργότερα φιλούσε κανονικά.
Στην πίπα παρόλο που έβαζε χέρι φαινόταν η εμπειρία της. Θα με τελείωνε για πλάκα οπότε δε την άφησα να το δουλέψει και πολύ.
Αιδοίο κατακόκκινο με σκουρόχρωμα μουνόχειλα, αρκετά ενδιαφέρον θέαμα. Εξαιρετικά στησίματα και ωραίος κώλος για σκίσιμο.
Όλη τη διάρκεια του πρώτου γύρου αυτό σκεφτόμουν, ότι θα πέσει ξεκώλιασμα στο 2ο ημίχρονο...Κατσικογάμης
Την πέτυχα ξεκούραστη και είχε πολύ καλή συμετοχή, μπορώ να πω πως είναι άλλη μια κακογαμημένη γυναίκα που αν την περιποιηθείς λίγο θα πάρει μπρος πολύ εύκολα...Σπασίκλας
Το μεγάλο μείον στο σέρβις η απουσία cim έστω και με τη μορφή έξτρα, δεν το θέλει με τίποτα, ούτε καν στη μάπα δεν τα παίρνει.Λύπη
Μετά από έναν έντονο γύρο στην ανάπαυλα της ζήτησα σούφρα αλλά δεν...Προσπάθησε με αγκαλίτσες και φιλάκια να ξεφύγει χρονικά για 2ο χέρι, αλλά αυτά παλιά στο Τέξας....Οπότε ξέσπασα πάλι μέχρι τελικής πτώσεως στη μούνα της, την είχα κανα 20λεπτο στα 4 και βαρούσα ανελέητα, για άλλη μια φορά κάτι έπρεπε να με ξενερώσει και δεν τελείωνα με τίποτα. Ψόφησα και εγώ αλλά ήθελα έτσι να την πάω μέχρι τέλους για να μάθει, ας έδινε κώλο να τελείωνα πιό γρήγορα. Έφυγα και λίγο καθυστερημένα, μετά το πέρας της ώρας.

Θα ήθελα πολύ να την ξαναδώ αλλά μόνο για να πάρω κώλο, το ποσό που ζητάει δεν είναι για το σέρβις που παρέχει, αλλά αυτή τη στιγμή είναι το καλύτερο κορμί εδώ για τα γούστα μου οπότε...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Οι φωτογραφίες είναι αρκετά πειραγμένες αλλά δεν είναι παραπλανητικές, η πλέον αντιπροσωπευτική η selfie που φαίνεται το κινητό της.
Σε όλη τη διάρκεια του ραντεβού το κινητό της χτύπαγε συνεχώς με μηνύματα στο viber. Προς τιμήν της το έγραψε στα μουνόχειλά της και ασχολήθηκε αποκλειστικά μαζί μου. Φεύγωντας και καθώς πλησίαζα προς τους ανελκυστήρες πέτυχα έναν τύπο δίφυλλη ντουλάπα, με καμπαρντίνα, ομπρέλα και το κινητό με το viber ανοιχτό να κατευθύνεται προς το δωμάτιο που ήμουν. Το βλέμμα που ανταλλάξαμε καθώς πέρασα από δίπλα του δεν άφησε αμφιβολία για το τί ήταν....Καλά ρε σαχλαμάρα, ακόμα δεν έφυγα πήγες να εισπράξεις, έλεος, να στα έδινα στο χέρι αμα βιαζόσουν τόσο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Του έστειλα μετά από λίγο μήνυμα στα Ελληνικά, απάντησε με την τυποποιημένη έκφραση που βλέπω στις ψεύτικες κριτικές του στο news όπου έχω καταλάβει 4 nicknames που χρησιμοποιεί, Dear μπλα μπλα μπλα, kisses...
Και έλεγα τόσο καιρό δεν θα ξαναδώσω λεφτά στο συγκεκριμενο μαγαζί, αλλά δε γαμιέται....win some, lose some....Λύπη
Ζήτησε και κριτική στο news....Μαλακία

Άσχετο με την κοπέλα, αφήνω τα τεθωρακισμένα των 65 κιλών που κάνουν βίζιτες σε άλλους πιό γενναίους από μένα. Μάγκες, είπαμε να πηδάμε ότι κινείται, αλλά εσείς που το παίζετε και φίλοι, να βρείτε άλλο πειραματόζωο, με ρωτάτε αν πήδηξα το συγκεκριμένο κήτος ενώ εσείς θα την πάρετε αλλιώς με λιγότερα λεφτά από εμένα τον χαζό και όλους τους άλλους εδω μέσα, αλλά δεν ξηγιέστε, ούτε καν με μειωμένη τιμή δεν θέλετε να ρισκάρετε. Αλλά δεν πειράζει, εγώ είμαι χαζός και τα σκορπάω, εσείς έχετε τα κονέ....Θυμός

Ακόμα και έτσι, καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, popov, alkisxania και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
type respect και παλιΚαπέλο
δηλαδη πληρωσες για κωλο και δεν πηρες τελικα;Θυμός
02 Μαρτίου, 2018
Απολαυστικός.
02 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο Όχι δικέ μου, δεν έδωσα λεφτά για κάτι που δεν πήρα.
27 Μαΐου, 2018
πλεον εβαλε στο προγρμμα της κωλο αλλα ποτε δεν ξες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4