Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109030
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα,

Έχω επισκεφτεί ουκ ολίγες φορές το συγκεκριμένο ξενοδοχείο και γενικά μπορώ να πω ότι είμαι ικανοποιημένος εκτός 1-2 πράγματακια που πρέπει να διορθώσουν. Στο "Πρόσβαση/parking" έβαλα 10 μιας και βρίσκεις να παρκάρεις στην γύρω περιόχη ειδικά αν πας βράδυ (το πρώι έχει θέμα λόγω εταιριών) αν και διαθέτει και υπόγειο πάρκινγκ που είναι διακριτικό μιας και σε βγάζει με το ασανσέρ δίπλα στην ρεσεψιον, προσωπικά το αποφεύγω διότι δεν το βρίσκω ιδιαίτερα ευρύχωρο. Όσον αφορά την ρεσεψιόν είναι πάντα διακριτικοί και εξυπηρετικοί σε αυτό που ζητάς, επίσης δεν μου έχει πότε να είναι full έτσι ώστε να χρειαστεί να περιμένω στην αναμονή (θετικό). Ο χώρος των δωματίων είναι διάφορης κλίμακας μπορείς να τύχεις σε πιο ευρύχωρο δωμάτιο αλλά και σε πιο "στενό" αλλά σε γενικές γραμμές εμένα προσωπικά μου αρέσουν. Το δωμάτιο διαθέτει σφραγισμένες πετσέτες σώματος αλλά και σφραγισμένες παντόφλες, ενώ στο παρελθόν ήταν χύμα χωρίς να είναι σφραγισμένες οι πετσέτες και παντόφλες δεν υπήρχαν. Τώρα στο μπάνιο είναι το κύριο πρόβλημα διότι δεν διαθέτει καμπίνες και έτσι το μπάνιο γίνεται χάλια, πλημμυρίζει αρκετά, αν και άκουσα ότι πλέον σε αρκετά δωμάτια έχουν αρχίσει να βάζουν καμπίνες ( δεν ξέρω αν αληθεύει) εγώ πάντως δεν έχω τύχει σε δωμάτιο με καμπίνα στο μπάνιο. Επίσης 2ο πρόβλημα έχω προσέξει ότι τα κρεβάτια τώρα τελευταία είναι λίγο χάλια τρίζουν αρκετά. Η ηχομόνωση σε σχέση με άλλα 1-2 παρόμοια ξενοδοχεία που έχω πάει είναι απλά καλή, θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη. Τέλος υπήρξε μια μικρή αύξηση του ενός ευρώ από 22 στα 23 η οποία είναι αμελητέα. Πλέον επίσης κερνάνε και τα μπουκαλάκια με το νερό. Μεγάλο χαμόγελο

Γενικά είναι μια σίγουρη λύση για αυτούς που κινούνται στα νότια και είναι στις προτιμήσεις μου.

Αυτά Καπέλο
sonicmauhdem123
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, mixalis mixoy

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
Ξέχασα να αναφέρω ότι τα δωμάτια έχουν φουλ καθρέφτες οπως επίσης ότι έχουν αρκετά μεγάλη τηλεόραση όπου παίζουν το κατάλληλο επιμορφωτικό υλίκο για την ανάταση του ηθικού.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1