Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντησή με την κοπελα σε γνωστο ξενοδοχειο στα νότια.Στην ωρα της ακριβως μου χτύπησε την πορτα με περιμενε μια ευχάριστη έκπληξη αρκετα ομορφη ντυμενη πολυ ωραια με ενα κολλητό τζινακι και μια μπλουζιτσα που τονιζε το καταπληκτικο στηθος της στο σύνολο το σωμα τουμπανο σφιχτό οπως μου αρεσει και στους περισσότερους πιστεύω το προσωπάκι για τα γουστα μου λιγακι αγριο αλλα σε καμια περίπτωση δεν εχει κατι ασχημο.Χαιρετηθηκαμε με ενα πεταχτο φιλι και μπηκε μεσα πηγε για μπανακι και επέστρεψε μετα απο 5λεπτακια με την πετσετα την αφαίρεσε και πραγματικα φανερώθηκε το πανεμορφο σωμα που διαγραφοταν μεσα απο τα ρουχα οπως ειπα πιο πριν ηρθε κοντα μου στο κρεβάτι και με καποια φιλακια και τριψιματα εσπασε αμεσως ο παγος και αρχισε ο αγωνας.Στα του αγωνα τωρα το στοματικο της σε υψηλα επιπεδα με καραμελομα παντού χωρις χερι σε ερωτικους ρυθμους ισπανικο απτα καλυτερα που εχω δεχθει με τους πυραυλους της Έρωτας στο κυριως πιατο πολυ καλη πρόθυμη στις αρκετες εναλλαγες στασεων με αποκορύφωμα στα τέσσερα οπου ηρθε το τελος διθυραμβικα.Πηγαμε αμφότεροι για μπανακι και μετα ακολουθησε σοσιαλ οπου εδειξε λιγο βαριεστημένη ισως κουρασμενη λογο του περασμενου της ωρας δεν παιχτηκε δευτερος γυρως καθως δεν εμενε πολυς χρονος.Ντυθηκε και αποχώρησε φιλοντας με στο στομα και με εναν θερμο εναγκαλισμό.Εν κατακλείδι μια ωραία εμπειρία με μια όμορφη γυναικα το μοναδικο ψεγάδι το σοσιαλ αλλα δεν το καταλογιζω σαν μείον καθως φαινοταν κουρασμενη.Θα την ξανασυναντουσα σιγουρα και θα το πραξω με την πρωτη ευκαιρια ελπιζω να βοηθησα ειναι η πρωτη κριτικη μου εχω προσπαθησει παλι να ανεβασω αλλα ανεπιτυχώς ευελπιστω αυτη να ανεβεί και να ακολουθησουν κιαλλες Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Pilotos13
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
189
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, sylvio101010, panionios και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού