Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651648
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινή επίσκεψη στον 3ο όροφο και επιλογή της Αλίσια έχοντας διαβάσει πολύ καλά σχόλια!!!
Επιλογή στην Αλίσια,μεταξύ άλλων κοριτσιών Που δεν θυμάμαι τα ονόματα τους,αποφάσισα να επενδύσω στην Αλίσια (για την Αλίσια είχα πάει) η οποία, όπως αναφέρουν και άλλοι συναγωνιστές έχει μία ιδιαίτερη χημεία!!!

Για την Αλίσια έχουν γραφτεί τόσα και τόσα σε θέματα εμφάνισης,υπηρεσιών κλπ.!!!

Πέρασμα στο δωμάτιο,συνοδεiα/αγκαζέ με Την Αλίσια μέσα στην καύλα!!!
Στο δωμάτιο άνοιξε την ρόμπα που φορούσε και από μέσα αποκαλύφτηκαν τα σέξι εσώρουχα που φορούσε,την πλησίασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ χούφτωνα την κωλάρα της και τα βυζάκια της,ενώ συνεχίζαμε να φιλιόμαστε της έβγαλα την ρόμπα και τα εσώρουχα και πήγα και άραξα στον καναπέ,γονάτισε μπροστά μου και άρχισε να γλύφει Τον Πούτσο Και για πάρα πολύ ώρα τα Αρχίδια Μου τα οποία στην κυριολεξία τα μούλιασε το οποίο Εξελίχθηκε σε ένα ωραίο Γλυφοκώλι,πάλι Τσιμπούκι Που μου τον εξαφάνισε,με συνεχόμενα deep throats αλλά και mouth fucking!!!
Την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του καναπέ όπου άρχισα ένα δυνατό σφυροκόπημα πισωκολλητά μέσα στην κωλάρα της!!!Ρίχνοντας Κωλοσκάμπηλα!!!Η Αλίσια έπιανε με τα χέρια της τα κωλομάγουλα της για να μπώ πιο βαθιά στην κωλοτρυπιδα της!!!Την έσκισα στην κυριολεξία μίας και δεν μασάει μία!!!Την γύρισα ανάσκελα της σήκωσα τα πόδια ψηλά και άρχισα να την γαμάω μία κώλο μία μουνί ενώ φιλιόμασταν παθιασμένα,μετά την γύρισα στα πλάγια,μετά πάλι στα τέσσερα (4) όπου μετά από λίγο,λίγο πριν το τέλος,Την έβαλα να κάτσει στα γόνατα,να μου γλύψει τον Κώλο,τα αρχίδια,τον πούτσο και στη συνέχεια της έριξα τα καυτά χύσια μου στο πρόσωπο της και τις τελευταίες σταγόνες στο στόμα Της!!!

Δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε γιατί 1ον Μου έκοψε τα γόνατα
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Giorgio6969
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
496
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mimis69, flynow, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού