Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεγάλο χαμόγελοΤώρα γράφτηκε για αυτήν τη κοπέλα κριτική πιο κάτω σωστή, αλλά ας βάλω και εγω την δική μου εδω, μια που μου άρεσε, είναι μια δίμετρη κουκλάρα λίγο μελαμψή, με τέλειες αναλογίες και μικρό κάπως μυτερό στυλ βυζάκι με ωραίες ρόγες, μακρύ μαλί μαύρο ίσιο κάτω απο τους ώμους που το χε χωρίσει σε δυο κοτσίδες, αφού περίμενα κανα μισάωρο γιατί κάνει και ντούζ μετά απο κάθε πελάτη, ήρθε μοσχομυριστή, στεκόμαστε όρθιοι και τη χάιδευα με αγκαλίτσες, αλλά είμαι κοντός και ευτυχώς έβγαλε τα πορνοπάπουτσα, και της έκανα πλάκα σηκώνοντας τη στην αγκαλιά μου για λίγο να σπάσω το πάγο. Μιλάγαμε Αγγλικά, είναι Βουλγάρα 20 χρονών, είναι η έκτη μέρα στη δουλειά, έπεσε στο κρεβάτι και εγω όρθιος τη χάιδευα στα πόδια που είχε ένα δικτυωτό καλτσόν, και την βοήθησα βγάζοντας της το μαύρο σουτιέν, και έπεσε στα τέσσερα μοστράροντάς μου το κωλαράκι και έτσι με άφησε να της βγάλω σιγά και αισθησιακά και το κυλωτάκι ενω της έριχνα φιλάκια στα κωλομέρια, μετά ξάπλωσα και με ρώτησε πως θέλω τη πίπα, διάλεξα χωρίς, και με καθάρισε λίγο με το μωρομάνδυλο αλλά είχα κάνει μπάνιο επίσης, της ζήτησα 69 όπου και γύρισε αλλά μου ζήτησε να κάνω σιγά, έχει ένα καταπληκτικό σύστημα που είναι έτσι διαχωρισμένο απο το κωλαράκι μπήκα όλος στη μουνάρα της, και μετά απο λίγο γλύψιμο άρχισε να της αρέση και κουνιόταν με ήχους ηδονής δεξιά αριστερά.... κατόπιν πήρε πρωτοβουλία περνόντας προφυλακτικό και χωρίς να ρωτήσει ήρθε απο επάνω, όπου και άρχισε να κουνιέται ρυθμικά όχι όμως άτσαλα, στην αρχή καθιστή και της έπιανα τα βυζάκια, μετά έπεσε πάνω μου και μου έδωσε το στόμα μάγουλο λίγο πλάγια να φιλάω και κατόπιν τη γαμούσα και φιλούσα το λαιμό της που είναι σαν κύκνος ! Προσκύνημαεκεί αργότερα μου πρότεινε πισωκολητό και φυσικά δέχτηκα, άρχισα να της το τρίβω στο κωλαράκι και μου λεει οχι κώλο, λεω ηρέμησε παίζω και της το έβαλα στο μουνάκι, στήθηκε ωραία, και κοίταζε στο καθρέπτη, μετά απο λίγο άρχισε να κουνιέται απο τη μέση και κάτω, και μου θύμισε τις μαύρες που έχω πάρει στην Αγγλία οπότε της λεω σαν μαύρη κουνιέσαι Αφρικάνα, ναι μου λεει το ξέρω...εκεί παιδιά έκανα το αγαπημένο μου και ανέβηκα με τα πόδια ψηλά και έτσι άρχισα να την καρφώνω όπως θέλω εγω, άρχισε να της αρέσει πολύ, πέσαμε κι οι δυο κάτω ξάπλα, και της το χώνω όπως ξέρω με πόνο, την ένιωσε και τη βρήκε είπε oh Fuck ! πόναγε έκλεισε τα μέτια, άρχισα να τη φιλάω στο λαιμό και στα αυτιά και ξαφνικά έγινε το θαύμα ήταν στο ελεός μου σαν γκόμενά μου ! έκλεινε τα μάτια, γύριζε το πρόσωπο να τη φιλάω κι άλλο, μου ζήτησε να σταματήσουμε για λίγο και μείναμε ακίνητοι, μετά μου είπε κάνε τώρα δυνατά, και άρχισα με πιο πολύ ρυθμό και γλύψιμο πίσω στο λαιμό της και το αυτί, την καταβρήκαμε και οι δυο, πόναγε βόγαγε, εκεί έχυσα και εγω με φωνή ! και πάλι δεν με άφηνε να σηκωθώ απο πάνω της, ςνω τα πόδια μου έσφυγαν τα δικά της !... οταν σηκωθήκαμε μιλήσαμε λίγο και φυσικά θα ξαναπάω απο εκεί αρκετές φορές όσο είναι, η κοπελάρα αξίζει, επίσης η υπηρεσία η Χριστίνα είναι πολύ καλή, και κάτι παλιόπαιδα που μπήκαν και μιλάγαν δυνατά τους την είπε οτι ο πελάτης μέσα έχει πληρώσει και τους έδιωξε, δωμάτια δεν ενοχλεί καθόλου, εγω κάθησα κάπου 12 λεπτά, άλλος μέσα ήταν 15 λεπτά.Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Profilaktika , ramada και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2018
Με κατακαύλωσες ρε τύπε και θα πάω κι εγώ... Μεγάλο χαμόγελο
02 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε έτσι τα λέω εγώ όπως γίνονται, αναπαράσταση, είμαι και μπουρδελιάρης αλλά και ερωτικόςΈρωτας....Βουρ στο πατσά φίλε, πες μου αν σου άρεσε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2