Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Για την Εύα είχα μια διαίσθηση ότι πρόκειται για καλή περίπτωση αν και τον τελευταίο καιρό στον χώρο υπάρχει μια ανακύκλωση και οι πολύ καλες παρουσίες και όχι μόνο σπανιζουν, δυστυχώς.
 Για να δούμε την γνωριμία μου με την Εύα.
Η πρώτη εντύπωση με το που την είδα θετική, συμπαθητική, χαμογελαστή, ευδιαθετη θα έλεγα μια πολύ μικρή επεξεργασία έχουν υποστεί οι φωτογραφίες της αλλά είναι η ίδια, όπως ίδια είναι πάνω κάτω τα στοιχεία που δίνει το γραφείο ύψος ηλικία κτλ. Συστηθηκαμε, τα Αγγλικά της είναι πολύ φτωχά όπως φτωχή είναι και η στυλιστικη της επιλογή, αυτή η μαύρη σκισμένη τραγιάσκα ούτε σε ταινία Amine δεν έχω δει, το μόνο καλό είναι ότι φαινόντουσαν οι ωραίες της γάμπες, αλλά είπα από μέσα μου ας μη κρίνω από το εξώφυλλο. Πηγαίνω κοντά της, αυτή έλεγε διάφορα άσχετα πάω να την φιλήσω μου γυρνάει το μάγουλο και το βλέμμα της στο ταβάνι λες και πέρναγε αεροπλάνο. Κακος οιωνός, στις υπηρεσίες της κοπέλας αναγράφετε ξεκάθαρα και μάλιστα DFK και να έλεγα ότι έφαγα κάτι περίεργο, δεν κάνω νύξη αν και ήταν λάθος, πάμε παρακάτω λέω. Βγαίνει από το ντουζ με ένα ωραίο σετ από εσώρουχα διακρίνω όμορφο σώμα και γυμνασμένο, λέω η τύχη μου μπορεί να αλλάξει.... Πηγαίνω κοντά της να την αγγίξω, ωραίο σώμα όπως είπα, την γδυνω, σφιχτή επιδερμίδα αλλά χαλαρά στήθη αν και καλοσχηματισμενα, κάνω  δεύτερη κίνηση για να την φιλήσω και  μου απαντάει καταφατικά I don't like kiss, οκ λεω να δω τι άλλο θα ακούσω από τον Αίσωπο. Την ξαπλώνω, δείχνει να απολαμβάνει την περιποίηση από μέρους μου, δεν περνάνε 2 λεπτά και με σταματάει λέγοντάς I finish. Εκεί έπρεπε να την σουταρω αλλά δεν γούσταρα καβγά. Και εκεί που έλεγα ότι τα έχω δει όλα στοματικό με λάστιχο, εννοείται ότι στις υπηρεσίες της λέει ξεκάθαρα OWO έφαγα ξενέρωμα ατελείωτο. Για την συνέχεια τι να πω, χρήση τζελ, ψεύτικες κραυγές, όπως κάνουν σε τσόντες του '80 βέβαια γίναν και αλλά ευτράπελα που δεν θα αναφέρω.
 Είναι πραγματικά  κρίμα σε τέτοια γραφεία να υπάρχουν τέτοιες περιπτώσεις που το παίζουν επαγγελματίες και δεν γουστάρουν να συνευρεθουν για διάφορους δικούς τούς λόγους προβάλλοντας διάφορες δικαιολογίες με μόνο σκοπό το χρήμα.
Ύ.Γ. Σεβασμός στον Πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, LanciaRallye037, mad_max και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2018
πήγα και γω πριν απο δυο μέρες. Παω να φιλήσω, μου δειχνει το στωμα της και ειχε επιχειλιο ερπη..... Εφυγα αμεσως. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
04 Μαρτίου, 2018
Με το γραφειο πρεπει να επικοινωνήσεις για τα περεταίρω...τετοιες 'πατατες' πρεπει να τιμωρούνται.
Παμε για αλλα...αδερφε.
04 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ φίλε η καλύτερη τιμωρία είναι η ενημέρωση στην δική μου περίπτωση, και όντος έχεις δίκιο πάμε για αλλά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3