Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287370
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαίρη είναι μια ψηλή κοπέλα (οπωσδήποτε 1.70) περί τα 30; με πολύ γλυκό πρόσωπο και χυμώδες αλλά σφιχτό κορμί, ο φωτογραφίες είναι ακριβείς, αν ήταν λίγο πιο «καλλιτεχνικές» θα της προσέθεταν πόντους, ωστόσο είναι ακριβείς και αυτό είναι κάτι που εκτιμώ, οι κοπέλες που βλέπουμε στις φωτογραφίες να αντικατοπτρίζουν την πραγματικότητα.
Δε συνηθίζω να κάνω μεγάλες εισαγωγές αλλά σε αυτή την περίπτωση θα κάνω μια εξαίρεση.
Απογευματάκι και μανουριασμένος από τα διάφορα της καθημερινότητας με κακή διάθεση και μάλλον κουρασμένος, άρχισα να ψάχνω για μια συνεδρία που θα με ηρεμούσε. Αν και πολύ επιφυλακτικός με κοπέλες που δεν έχουν πολλές κριτικές, βασίστηκα στην κατατοπιστική κριτική του καλού συναγωνιστή Eisenfaust (δεν τον ξέρω τον άνθρωπο, ό,τι διαβάζω από εδώ) και τράβηξα για το στούντιο που φέρει την ονομασία του παλιού αρχηγού της ΕΔΑ Ηλία Ηλιού, που αν μάθανε τα καμώματα των πολιτικών του απογόνων θα αυτοκτονούσε.
Η Μαιρούλα βγήκε στο σαλόνι χαμογελαστή με πολύ ωραία μαύρα εσώρουχα. Μου έβγαλε μια πολύ θετική αύρα και δεν είχα άδικο. Ανακοινώθηκε πρόγραμμα 50 ευρώ με ισπανικό το οποίο και διάλεξα.
Η Μαίρη όπως προείπα είναι μια ψηλή 30άρα-παιδιά εγώ δεν την κάνω πάνω από 30 με τίποτα- με πολύ καλό σώμα, 2άρι στήθος και εξαιρετική επιδερμίδα, μιλάει ελληνικά με μια προφορά που εμένα δε με χάλασε καθόλου.
Με ευγένεια, ηρεμία και χωρίς πολλές κουβέντες ξεκίνησε το προκαταρκτικό της πρόγραμμα που περιελάμβανε γλωσσόφιλα, φιλάκια, τριψίματα και ένα πολύ καλό ισπανικό, χωρίς βιασύνη και με χαμόγελο καθόλη τη διάρκεια της συνεδρίας.
Όπως οι περισσότερη ξέρετε εκεί που φαίνεται η σωστή επαγγελματίας είναι το στοματικό, λοιπόν, το κορίτσι κάνει ένα καταπληκτικό στοματικό (με καλή περιποίηση στα @δια), ένα μόνο κλικ κάτω από το αντίστοιχο της Μαρίνας της Σέρβας που ομολογουμένως κάνει στοματικό σεμιναριακού επιπέδου.
Στο καθεαυτό αγώνα παίρνει σωστές στάσεις, είναι δοτική, δεκτικότατη, υπομονετική και πολύ πολύ γλυκιά, κάναμε τρεις στάσεις και είχα ένα πολύ δυνατό τελείωμα που πραγματικά με ξελαμπίκαρε. Με κράτησε λίγο στην αγκαλιά της, εγώ είχα λαχανιάσει και αφού μιλήσαμε για λίγο μου έδωσε ένα φιλί και αποχαιρετιστήκαμε.
Καθαρός χρόνος μάχης 22 λεπτά -φοράμε και εμείς ρολόϊ- ήμουν κουρασμένος για αυτό άργησα λίγο παραπάνω, βλέπετε οι Γερμανοί με έχουν «εκπαιδεύσει» να τελείωνω στο 15 λεπτο! Lol.
Μιλάμε συνεπώς για καλή περίπτωση GFE, με μια γυναίκα που είναι σωστή και φιλότιμη επαγγελματίας.
Το στούντιο δε είναι από τα πιο εντυπωσιακά αλλά είναι καθαρό και σωστά οργανωμένο, προσφέρουν πετσέτα σε σακουλάκι και κοινόχρηστες παντόφλες.
Τσατσά τυπικά ευγενική.

Αυτά από μένα για τη Μαίρη, ελπίζω να βοήθησα.

Κλείνοντας, να πω πως σε όλες τις κριτικές βάζω βαθμολογία στη τσατσά 5, κι αυτό γιατί ενώ υπάρχουν σωστές και ευγενικές τσατσάδες, υπάρχουν άλλες που είναι επιεικώς όρνια και πιέζουν τον πελάτη, ενώ αν τύχει και δε περασει ειρωνεύονται μέχρι που μπορεί να γίνουν και προσβλητικές. Η βαθμολογία λοιπον σε όλες μου τις κριτικές αφορά αυτή τη γενικά κακή συμπεριφορά των τσατσαδων και όχι της συγκεκριμένης που μου φάνηκε μια χαρά γυναίκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, iuakoya και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού