Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133452
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν είδα ότι ήμουν ο νικητής του διαγωνισμού athens-diva free fuck, δεν το πίστευα.
Την Λίλα είχα σκοπό να την επερνα έτσι κ αλλιώς, αλλά τσάμπα ήταν ακόμα καλύτερα. Η συνεννόηση με το γραφείο στα πμ κ στο τηλέφωνο άψογη.
Την Δευτέρα που μας πέρασε απόλαυσα την Λίλα, ζήτησα από το γραφείο να την έχω για 1+30 ώρα, έδωσα ένα 70αρι για το μισάωρο.
Η Λίλα από κοντά είναι καυλακι, Μ αρεσε η παρουσία της, μπήκε χαμογελαστή κ με θετική διάθεση. Μπορεί να μην γυμνάζεται αλλά το σώμα της είναι ωραίο, παρόλο που η ίδια μου είπε ότι θέλει να το βελτιώσει. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες για την συνάντηση γιατί βαριέμαι αυτή την φορά να γραφω τι κάναμε. Οφείλω να πω στους αναγνώστες ότι κάνει ωραία πίπα, η συμμετοχή της είναι πολύ καλή με ωραίες κραυγουλες. Ξέρει να στηθεί κ να γαμηθει, δείχνει ότι της αρέσει το σεξ. Δεν λέει όχι, φτάνει να μην είναι κάτι ακραίο. Φουλ γλωσσοφιλα, δεν δέχεται δάκτυλο τουλάχιστον σε εμένα αυτό είπε. Καθαρή, ξυρισμενη με ωραίο δέρμα. Είχαμε 2 γύρους όπου τελείωσα στο στόμα της, θα περνούσα ακόμα καλύτερα αν δεν ήμουν κουρασμένος από την δουλειά. Δύο πολύ βασικα που για μένα μετράνε είναι ότι δεν κοιτάει να φάει χρόνο κ πως ιδρώνει την φανέλα για να γουστάρει ο πελάτης. Επίσης στο social ήταν ομιλητική άνετη κ με χιούμορ.
Πέρασα πολύ καλά, ήταν μια καλή συνάντηση, όπως μιλάγαμε μου είπε ότι η δασκάλα της ήταν η μαριλου Μοράλες. Έτσι εξηγήται ότι είναι καλή στο άθλημα. Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω τον ampelale κ το γραφείο για την διοργάνωση του διαγωνισμού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.975
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177820, mixalis mixoy και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού