Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα,

Συνάντηση με την Χρίστινα σε ξενοδοχείο στα νότια. Έφτασε στην ώρα που είχε συμφωνηθεί, όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρισα μια γυναίκα καθημερινή μετρίου αναστήματος,γύρω στα 30κάτι, το πρόσωπο της εμένα προσωπικά μου άρεσε και ήταν καλαίσθητο στα μάτια. Μιλήσαμε για λίγο περί ανέμων και υδάτων όπου ξεντύθηκε για να πάει για ντουζάκι και αυτό που αντίκρισα μου άρεσε ακόμα περισσότερο δύο μεγάλους βύζους με μικρή πτωτική πορεία και κωλαράκι ωραίο. Αφού έκανε ντουζάκι ήρθε στο κρεβάτι όπου υπήρξαν έντονα γλωσσόφιλα, φιλία στο λαιμό και από τους δύο, τελικά έσκυψε και έκανε ένα μέτριο εως καλό τσιμπούκι με εναλλαγές και γλύψιμο αρχιδιών και μετά από δικη μου καθοδήγηση και ρούφηγμα όπου τα πήγε καλά. Συνέχισε να μου πέρνει πίπα όπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος στο στόμα της, της ζήτησα να περιμένει μέχρι να στραγγίξω και μετά πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε. Ντουζάκι και από τους δύο ξεχωριστά και μετά στο κρεβάτι όπου μιλήσουσαμε για διάφορα θέματα και αυτή ασχολιόταν ταυτόχρονα με το κινητό της (εδώ ήταν φάουλ) αλλά το προσπέρασα. Συνέχεια με τσιμπούκι και από μέρους μου δαχτύλιασμα στο ωραίο της μουνάκι το οποίο έχει μεγάλα μουνόχειλα, αφού υπήρξε πλήρης στύση φόρεσα προφυλάκτικό και την πήρα ιεραποστολικά για αρχή με έντονους ρυθμούς , η οποία έδειχνε να το απολαμβάνει μετά cowgirl με ταυτόχρονη ενασχόληση από μεριάς μου με τους βύζους της όπου τους έγλυφα και τους ρούφαγα. Τέλος στα 4 όπου την σφυροκόπησα για αρκετή ώρα αλλά δεν έδειξε να κουράζεται ή να πονάει και κατάθεση μέσα της εντός προφυλακτικού. Αφόυ τελείωσα κοίταξα το κινητο και είδα ότι είχε περάσει ακριβώς μια ώρα χωρίς να το καταλάβώ, ντουζάκι παράδοση του "δώρου της" χώρις να το αναφέρει (θετικό) φιλάκι και αποχαιρετισμός.

Γενικά είναι μια καλή επιλογή στα 80 ευρώ όπου θα περάσεις καλά, δεν θα πει όχι σε κάτι(αρκεί να είναι εντός λογικών πλαισίων πάντα) και δεν θα δυσανασχετησει και θα γαμηθει ωραία και δυνάτα.

Αυτά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
sonicmauhdem123
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, chris1955, Baby face και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού