Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα δει παλιότερα την Μαίρη πριν κάνα δυο βδομάδες μου είχε κινήσει το ενδιαφέρον και έτσι σήμερα το μεσημέρι είπα να δοκιμάσω μαζί της.Δινω λοιπόν το20ευρο στην γνωστη Τσατσά που είναι εντάξει πάω δωμάτιο και έρχεται η κοπέλα που δεν είχε διάθεση καθόλου φαινόταν και στο πρόσωπο της με την μούρη κρεμασμένη στο πάτωμα λίγες κουβέντες ούτε αγγλικά και φυσικά ούτε Ελληνικά, προφανώς η κοπέλα δεν γουστάρει καθόλου αυτή τη δουλειά ή βαρέθηκε και βγάζει μια εικόνα ατόμου που κάνει αγγαρεία, εντάξει αυτό είναι ανθρώπινο συμβαίνει ετσι χωρίς προκαταρκτικά η κοπέλα μου δείχνει την Καποτά θέλοντας να με ρωτήσει πώς ήθελα τσιμπούκι εκεί κατάλαβα ότι δεν υπάρχουν περιθώρια για κάτι καλό οπότε της λέω με Καποτά κάνει ένα βιαστικό μέτριο τσιμπούκι στήνεται σε ιεραποστολικη στάση βάζει τζελ και αφού προσπάθησα με δυσκολία κατάφερα να τελειώσω πιο πολύ το πάλεψα εγκεφαλικά για να μην φύγω άπραγος.
Έχω να πω ότι πήρα ένα ρίσκο με την Μαίρη που δεν βγήκε στην ουσία χαμένο 20ευρο εντάξει όταν δοκιμάζει κάποιος ρισκάρει και δυστυχώς οι πιθανότητες πλέον στη Φυλής είναι μειωμένες για να περάσει καλά.Σιγουρα δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναδοκιμάσω με την Μαίρη που είναι νεαρή ψηλή σχετικά καλό σώμα μέτριο πρόσωπο,και αν με ρωταγε κανείς δεν θα του πρότεινα την κοπέλα αυτή



Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, dimmits, ThE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού