Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327219
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατ'αρχάς να διευκρινήσω ότι η ημερομηνία είναι ενδεικτική,περίπου ένα μήνα πριν λοιπόν,συνάντηση με την εν λόγω κορασίδα στην Αριστοτέλους 6,πηγαίνω σχεδόν 10 χρονια στα studios αυτό που θέλω να αναφέρω σαν πρώτη παρατήρηση είναι ότι πρώτη φορά πήρα μια κοπέλα για δευτερη φορά στην στουντιακη μου εμπειρία,το οποίο δείχνει ότι μου άρεσε τόσο πολύ η Katy τόσο από εμφάνιση όσο και από υπηρεσίες!Στην αξιολόγηση τώρα οσον αφορα το στουντιο, καθαρο και ενα τυπικος ωραίος χώρος, η κοπέλα μια μελαχροινη κούκλα γύρω στο 1.65-1.70,με σώμα petite όπως με τρελαίνει,μικρουλα γυρω στα 22-24 την κάνω,απόγευμα γύρω στις 6 η συνάντηση καθημερινη και ευτυχώς ήμουν μόνο εγώ στην αναμονή,οπότε πέρασα γρήγορα στο δωματιο και ανεμενα την Katy,ηρθε μετα απο 5 λεπτα χαμογελαστη,επεδή ήμουν φορτωμένος ξεκίνησα αμέσως τα προκαταρκτικα μαζί της,γλιψιμο σε όλο το υπέροχο σώμα της και μετά ανέλαβε αυτή να με καυλώσει με μια πίπα (με προφυλακτικο) αψεγάδιαστη,τον έπαιρνε όλον μέσα και έγλυφε και τα αρχίδια με είχε τρελάνει και μετα απο λίγο την έβαλα από πανω μου στην ακρη του κρεβατιού να χοροπηδάει πάνω στο κοντάρι,με κοιτούσε στα μάτια και αυτό με τρέλανε,έβγαζε αναστεναγμούς ήδονης και καυλωνα ακόμη περισσότερο,όμως δεν ηθελα να χυσω έτσι,οπότε την σήκωσα στα όρθια και την γάμαγα πλέον ανελέητα στον τοίχο,σε λίγο εφτανε η στιγμη να χύσω οπότε την ξάπλωσα στο κρεβάτι στα 4 και τελειωσα με θέα την κωλάρα της και βλέπωντας την απο τον καθρεφτη απεναντι να λέω τι μουνί γαμάω ο άτιμος,αυτή ήταν η συναντηση μας που ηθελα να μοιραστω μαζι σας,σίγουρα θα ξαναπαω και αλλη φορα,φοβαμαι μονο μην μου γινει έμμονη ιδέα γιατι είναι ερωτευσιμη η κοπελια,επειδη είναι η πρωτη μου κριτικη,ελπίζω να σας βοηθησα,γαματε γιατι χανομαστε παιδες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Katy
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
97
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, Studio Αριστοτέλους 6, Jim25jim και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
Πραγματικά η Katy είναι ο ορισμός του γλυξού petit πιπινιού, βλέπω πως βελτίωσε και τις υπηρεσίες της, καλή κριτική μπρό
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1