Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημερι τριτης ψαχνοντας κατι νεο εισερχομαι νικ.ουρανου με μινωταυρου στο ασπρο σπιτι.Ευγενικη η τσατσα μιλα με κολακευτικα λογια για την Ελενα που ηταν στο δωματιο κατω.Μετααπο 5λεπτο βγαινει εμπρος μου το κοριτσι,χαμογελαστο ομαρφα πρασινα ματια σσπρη επιδερμιδα αλαβαστρινη και μολις γυρισε και αντικρυσα το πισω συστημα,δεν αντεξα στον πειρασμο.Περασα με απλο (30ευρω)στο πανω μεγαλο δωματιο, εκανα το μπανακι μου,στα συρταρια εχει πετσετες,εβαλα κολωνια,που της αρεσε πολυ,και μολις σταθηκε εμπρος μου την αρπαξα,με τρελλανε το δερμα της η μυρωδια της και η ποιοτητα των μαλακων μοριων της,γλουτοι,μηροι,κοιλια ,βυζακι 2αρι ελαφρως διορθωμενο για αυτο το προστατευει,ρογα εξεχουσα.Εν τω μεταξυ η πουτσα τεντα.Την ξαπλωνω και αρχιζω να γλειφω μουνακι σουφρα,μοσχοβολουσαν ολα.Μετα βαζει σκουφακικαι πιπωνει αργα,δεν με εξιταρε ομως ημουν ετοιμοςνα την πηδηξω και χωρις τσιμπουκι.Τελειωσα γρηγορα με αυτη απο πανω(1η δοση).Σε δυο ωρες ξανα πισω.Οπουτσος μου δεν ησυχαζε.Πηρα προγραμμα γυμνο(40)δεν χορταινα να τη γλειφω και να τη πασπατευω.Ξαναεχυσα ευκολα στο πισοκολλητο .Εκατσε κανα μισαωρο χωρις βια.Προτιμω 70ευρω στην πουτανα απο το κολοδακτυλο του ουρολογου για προστατη(100ευρω).Θα την προτιμησω παλι γιατι αισθανθηκα πολυ ανετα μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.438
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alladalla, madrach, kostkast

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2018
Η Έλενα έχει μερικά χρονάκια στη πόλη μας,βραδινή κυρίως.Προηγουμένως ήτανε Νικηφόρου Ουρανού 1 και μετά είχε ένα πέρασμα και από Φρίξου αν θυμάμαι καλά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1