Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τσάρκα αποφάσισα να περάσω με τη συγκεκριμένη κορασίδα. Η Τάνια είναι όμορφη κοπέλα, με γλυκό και ταυτόχρονα καυλιάρικο μουτράκι, ανοιχτόχρωμα μαλλιά μέχρι τους ώμους και σώμα που έχει μεν τα πιασιματάκια του αλλά είναι πολύ ωραίο. Πέρασα στο δωμάτιο και μετά από αρκετή σχετικά αναμονή ήρθε και αυτή. Το γεγονός πως η αναπνοή της μύριζε έντονα μέντα δείχνει ότι φροντίζει την υγιεινή της και αυτό εκτός από θεμιτό δικαιολογεί και την όποια αναμονή. Πολύ φιλική και ευδιάθετη αρχίζει τα προκαταρκτικά. Μετά από λίγο με ρώτησε κάτι στα Ρώσικα. Όπως φάνηκε εκ των υστέρων με ρώτησε αν ήθελα πίπα με ή χωρίς. Με κάποιο τρόπο τον οποίο δεν γνωρίζω συμπέρανε ότι ήθελα με Θυμός Εδώ να σημειωθεί ότι η Τάνια όχι απλά δεν μιλάει γρι Ελληνικά αλλά φάνηκε να θεωρεί δεδομένο ότι ξέρω Ρώσικα Κεφάλι σε τοίχο! Δεν πειράζει όμως. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή. Επίσης στο 69 χούφτωνα αβέρτα το καυλιάρικο κορμί της Ναι! Όταν επήλθε η επιθυμητή σκληρότητα ανέβηκε πάνω μου σε στάση cowgirl. Ήταν αρκετά καλή και λίγο πριν το τέλος τη γύρισα σε ιεραποστολικό όπου και ολοκλήρωσα. Ήταν μια ευχάριστη εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Υπηρεσίες
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Ntountaras, PEODAS και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2018
Καλά αυτό με τη συννενόηση άστο να πάνε Ταρζάν με Τζέην....
Εγώ όποτε πετύχαινα στο μεγάλο χωριό κοπέλες που δεν ήξεραν έστω τα βασικά τις ρωτούσα αν ομιλούν Αγγλικά μίστερ Αλέξη έστω κι αν όχι με κινήσεις και νοήματα Μεγάλο χαμόγελο
Τι μου θύμισες κάτι ρουμανάκια στο Φυλής 40 το υπόγειο....
N
Ntountaras
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1