Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228438
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
H Angela θα μπορουσε ανετα να παιξει σε james bond girl. Αφου εκανα 4/5 τηλεφωνα σε διαφορες κοπελες με ακυρα, ειχα αμφιβολιες για την Αντζελα. Την ηθελα ομως στο μισαωρο και καταφερε και ηρθε. Βγαινει απο το ασανσερ και λεω ουφ δεν ειναι σκυλα στο προσωπο, αλλα γλυκητατη με πονηρα πρασινα ματια που σε καυλονουν. Μπαινει μεσα, αρχιζει και τα βγαζει σιγα σιγα, φυλακια παντου, βγαζει και τα βυζια για τα οποια ειναι περηφανη και βρουμ στο κρεβατι για θεικη πιπα με κοιταγματα και μια γλωσα που δεν αφησε τιποτα. Δαχτυλα στις τρυπουλες και εκει δεν αντεξα αλλο και τελειωμα τις κρεμας στο στοματακι τις. Δευτερος γυρος με μασαζακι και αναβουμε σιγα , φιλια, ενα ειδος 69 ακομα δεν ξερω πως κρατουσα ησοροποια...και παμε σε δευτερο γυρο με γαμηση στα 4 για αρκετα λεπτα οπου δεν ηθελα να τελειωσω και αυτη να ηδονηζετε. Μετα απο πανω μου να χτυπιεται, να υδρωνει, να πιανει τα βυζια τις, να παιζει με το μουνι τις, και μετα απο αρκετα λεπτα σηκωνετε βγαζει με την μια την καποτα και αρχιζει ενα φακ μουθ...με το δαχτυλο μου στο μουνι τις οπου θα μπορουσες να βρασεις αυγο. Δευτερη καταθεση στο στομα οπου τα επαιξα. Σε μια ωρα δεν προλαβαινεις να κανεις πολλα, θα υπαρξει συνεχεια συγουρα.
Βιβα Αντζελα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
672
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgos002, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Jim25jim και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
καλά τύπε
πήρες Ατζελα και δεν πήρες κώλο?
ήμαρτον!
01 Μαρτίου, 2018
Παιδια επειδη ολη μου ζητατε το τηλεφονο τις εναι στο προφιλ τις. Απλα θελει πονηρο μιαλο και να προσθεσετε 69 στην αρχη. Τορα αμα το εκανε επιτιδες....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2