Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επηρεαζόμενος από τις κριτικές και αισθάνοντας τυχερός είπα να κατέβω στοχευμένα στο Φώκαιας 17Β (όροφος) για Τζένη. Αφού χαιρετιστήκαμε με τη γνωστή τσατσά μου παρουσιάστηκε η Τζένη. Πράγματι εντυπωσιακή περισσότερο για το ύψος της.
Από ότι ρώτησα με ύψος 1,77 και τακούνια ήταν σχεδόν στο ύψος μου, πράγμα ασυνήθιστο για μένα.
Από εκεί και πέρα τίθεται θέμα προτιμήσεων. Στήθος 2άρι (προτιμώ από 3άρι και πάνω), λεπτή (όχι κόκαλλο)με μαλλί μέχρι τη μέση (θετικό), καστανή.
Στα σύν και το χαμογελαστό σαλονάρισμα, σημαντικό για μένα (και ας κάνει διπλοβάρδια μέχρι τις 12).
Δεν μιλάει ελληνικά (όχι πρόβλημα για μένα καθότι μιλάει πολύ καλά αγγλικά).
Ένα δωμάτιο αναμονή και μετά κατευθείαν σε μένα. Μάλλον τυχερός αν διαβάσεις κριτικές για μεγάλη αναμονή από άλλους. Ωρα επίσκεψης 16:00. Έτυχε? Ίσως.
Στον αγώνα, ελεύθερο με όχι καραμέλωμα όλης της περιοχής (στα μείον). Σιχαίνεται από ότι μου είπε, γενικά αν και ήμουν ιδαίτερα καθαρός όπως παρατήρησε και εκείνη.
Στάσεις 2. Κανονικό και πισοκολλητό όπου και το διασκέδαζε μένοντας εγώ ακίνητος και εκείνη να ανεβοκατεβάζει και να τρίβει τον κόλο της πάνω μου. Έμεινα κάνα πεντάλεπτο σε αυτή τη στάση πιο πολύ γιατί έκανα πλάκα με το πώς γούσταρε αυτή τη στάση ενώ ταυτόχρονα συζητούσαμε από πού είναι και πόσο χρονών (Βουλγαρία - Σόφια, 20 χρονών). Είχε περάσει άνετα κανα τέταρτο συνολικά χωρίς να ενοχλήσει η τσατσά και μη βλέποντας κάτι άλλο να γίνεται επιτάχυνα ρυθμούς και τελείωσα με ένα θεατρινίστικο τρόπο που τον γούσταρε και αυτή φωνάζοντας και οι δύο, πιο πολύ για να ακούνε οι έξω. Αφού μας έπιασαν τα γέλια, την ευχαρίστησα , φιλάκι και την έκανα.
Γενικά μια ωραία Βουλγάρα πιτσιρίκα, χαρούμενη, σαφώς ανωτέρη του μέσου όρου εμφανισιακά αλλά όχι και στον αγώνα (πολλές πιο έμπειρες στην περιοχή). Θα ικανοποιήσει πολλούς οπαδούς του συγκεκριμένου σωματότυπου (όχι εμένα μιά και έχω άλλα στάνταρτς σε στήθος και εμπειρία). Συμφωνώ με τις περισσότερες κριτικές για την κοπέλλα. Στόχος καταρρίφθει , πάμε και για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
nick9x
Μέγας
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.355
Πόντοι:
4.895
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, mad_max, ZeroTolerance και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
Εγώ πάντως με τα πορνοτακουνα την είχα περάσει για 1,90 και έπαθα κοκομπλοκο.
01 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχεις άδικο αφου τα πορνοτάκουνα είναι 12ποντα. 1,77+12=1,89 cm
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2