Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάνοντας μια βόλτα από Λιοσίων την Κυριακή το απόγευμα,έπεσα πάνω σε διαμαντάκι!
Η Αλίσια λοιπόν είναι μικρούλα,ήταν γλυκιά όπως με είδε με έπαιξε όμορφα στο σαλόνι κι αποφάσισα να τη δοκιμάσω.
Στο δωμάτιο ήταν το ίδιο ναζιάρα και παιχνιδιάρα:
Με αγκαλιές,χάδια και πεταχτά φιλιά στο σώμα μου.
Και με καυλωτικά τριψίματα με τα ωραία βυζιά της που με τρέλλαναν και τα πασπατευα-ζούλαγα-ρουφούσα για ώρα!
Κάποια στιγμή μάλιστα έδειχνε να τα'χει χάσει και με κοιτούσε με ένα αθώο αματούρικο βλέμμα που με άναψε ακόμη περισσότερο!!!
Ωραίο κωλαράκι μου το σέρβιρε τέλεια στο πρόσωπο όταν την γύρισα για 69 όπου αντίκρυσα μοναδικά ζουμερά μουνόχειλα!
Έπεσα πάνω τους σαν πεινασμένος λύκος γλείφοντας και πιπιλώντας τα όσο μπορούσα απαλά για να μη τη χαλάσω.
Καλή η πίπα της βαθιά όσο με άρεσε έδειχνε όμως να χάνει τον ρυθμό που είχε στην αρχή όσο προχωρούσα το γλείψιμο αλλά δεν με χάλαγε καθόλου!
Όταν την ξάπλωσα ανάσκελα άνοιξε ωραία τα πόδια της και δέχτηκε και πάλι το βύζαγμα μου.
Δεν δυσανασχέτησε όταν ανέβασα ταχύτητα,την ένιωθα ότι ήταν ωραία στενή με καύλωσε με τις πνιχτές ανάσες της και τους αματούρικους μορφασμούς πόνου στο πρόσωπό της και κάπως έτσι κάπου εκεί τελείωσα.
Μου'κανε εντύπωση το χαζό χαμόγελο που είχε όταν έμεινε για λίγο ξαπλωμένη στο κρεββάτι πριν σηκωθεί για να ντυθεί και να φύγει αφού πρώτα με φίλησε!
Γενικά καθαρός ο χώρος και το δωμάτιο έδειχνε πρόσφατα φτιαγμένο.
Γλυκιά κατάσταση ωραία περίπτωση η Αλίσια βγήκε διαμαντάκι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Υπηρεσίες
N8
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, Kinkey και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού