Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετω απαντες πορνοφιλους!Μετα απο την αδυναμια συνευρεσης με την μονικα κ τη μονα,2 κοριτσιων-κελεπουρια που φυγανε εσπευσμενα κ δε δοκιμασα,ειπα να μη τριτωσει το κακο κ μεινω με το μπουτσο στο χερι...οποτε ετρεξα κατοπιν εκθειασεων συναγωνιστων στο μπουρδελο.Κυριακη πρωι λοιπον μπαινω κ ...φευγω, μιλαμε για λαικο προσκυνημα μεσα! Δευτερα πρωι ξανα ,βλεπω την τζενη κ...παιρνω σειρα καταθεσης(3 μεσα κ εγω τριτος αναμονη εξω)!Οσο αφορα τη τζενη τωρα να πω οτι η (πολυ καλη)εμφανιση της καθως κ οι (καλες)υπηρεσιες περιγραφονται με σαφηνεια στις προηγουμενες κριτικες συμπολεμιστων! Εγω ηθελα να διασταυρωσω τις καλες κριτικες, κ να σας τις παρουσιασω ως πραγματικες κ θετικες, συνυπογραφοντας!!Δε θα μπω σε λεπτομερειες: φοβερο μουνι-κ καλες υπηρεσιες, αλλα...! 1. Κατοπιν της προβολης,η αναμονη ειναι απιστευτη!Περιμενα 40' στο σαλονι κ αλλα 30' μεσα!!!Ουτε στη σονια απο φυλης δε εχω δει τοσο κοσμο κ αναμονη! 2.Η κοπελα δουλευει κ διπλοβαρδιες που αυτο μεταφραζεται σε καμια 50αρια ψωλες καθε μερα,κ δεν νομιζω,να δουλευει για πολυ καιρο ετσι το (κατα τα αλλα) χρυσοφορο μουνι της!Δηλαδη...σπευσατε να την γαμησετε ,(εγω δε προκειται να ξαναπαω παντως, κ να φαω συνολικα μιαμισι ωρα) 3.Το σαλονι ειναι γεματο απο 20ρηδες εως κατι μπαρμπαδες...70 χρονων,χαχαχα,που πανε να ριξουν τα τελευταια τους γαμησια! Καλα κανουν, αρκει να μη τεζαρει κανεις τους στο μουνι της επανω!!Συνοψιζω για να μη σας κουραζω: μουναρα,μοντελοειδες πιπινι,καλη κ γλυκια φατσα,προσχαρη κ χαμογελαστη,καλα στησιματα,καλουτσικη πιπα,χωρις βιασυνη(εκατσε 14-15'),κ δωματιο επιεικως μετριο! Αντενδεικνυται σε αυτους που γουσταρουν μιλφαρες,βυζαρες,τσουπωτες,εντονες καμπυλες κ σε αυτους που...βιαζονται να πηδηξουν και φυγουν! Βαθμολογια πραγματικη(επιτελους). Σας αφηνω καυλιαρηδες,γεια σας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, ThE, professorx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2018
ωραια κριτικη τυπεΚαπέλο
01 Μαρτίου, 2018
Σε ευχαριστω... μουνομεντορα νασο!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2