Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μια βαρετή μέρα στη δουλειά είπα να περασω μια βολτα απο Μεταξουργείο για μια κατάθεση σε κατι νεο, μπας και φτιαχτει η διαθεση μου.
Ελα που οσο και να προσπαθεις, η διαθεση δε φτιαχνεται ότι και να κανεις και αυτο μεταδιδεται και σε οτι αλλο προσπαθεις.
Βολταρα κοντα στο 2ωρο μπαινοντας στο ενα και βγαινοντας χωρις να βρισκω κανενα ενδιαφέρον.
Για να μη φυγω αχυστος και κλαιω και το χαμενο μου χρονο αλλά και τη βενζινη μου εκανα κατι που δεν είχα κανει μεχρι πρότινος.
Ετσι ειπα να πειραματιστώ και να παρω κατι πολυ μακρια απο τα κυβικά μου.

Καπως ετσι εφτασα στην Ιασωνος 31 όπου ειχα μπει στην αρχη της περιπλάνησης μου οπου δεν περιμενα να ξαναπαω.
Την πρωτη φορα που μπηκα μαζι με εναν αλλο περαστικο με το που ειδαμε την κοπελα καναμε κινηση να φυγουμε αλλα η κοπελα με προλαβε και μου εκλεισε το δρόμο με τη μεγαλη της κωλαρα και αφου μου επιασε τον πουτσο μου λεει δεν εχεις να πας πουθενα.
Μου πιανει τα χέρια και τα τοποθετει στην αρχη πανω στα πελωρια βυζια της και στη συνεχεια στην κωλάρα της λεγοντας μου ζουλα τα ελεύθερα και απολαυσε τα προσπαθώντας να με πεισει να περάσω στο δωματιο.
Με ψιλοέψησε να πω την αλήθεια μιας και άρχισε να με καυλωνει αλλά της είπα τη γνωστη ατακα που λεει ο καθενας μας οταν ειναι και θελει να φυγει "θα παω μια βολτα πρωτα και μπορει να ξαναπεράσω" ή κατι παρόμοιο.
Όπώς καταλάβατε αφου δε βρηκα κατι αξιολογο κατέληξα πίσω στην Κρυσταλία για να δουμε αν αξιζε να κανουμε κάποια αλλάγη απο τα συνηθισμένα.

Η Κρυσταλία ειναι μια κοντουλα, σχετικα παχουλη με ξανθια μαλλια και περιεργου χρωματος ματια κατι προς το γκρι πιθανον φακοι επαφης.

Μπαινω λοιπον στο δωματιο , ξεντυνομαι, ριχνω ενα κατουρημα και περιμενω να ερθει η κοπέλα.
Με το που μπαινει η κοπέλα με πετυχαινει με πλάτη προς το μέρος της και αφου με παρατηρει καλα καλα μου λεει πως εχω ωραιο κωλο και με ρωταει αν τον δινω.
Παραξενευτικα, την κοιταξα λίγο περιεργα και της λεω μα φυσικα και όχι, και αυτη μου λεει μα γιατι θα εβγαζε καλα λεφτα.
Παραβλεποντας την όλη συζητηση ειπαμε να περασουμε στη δραση και αφου αφαιρεσε το σουτιεν μου περασε την καποτα σε μετρια πουτσα εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και αρχισε μια ικανοποιητικη πιπα χωρις χερι ενω μου εδινε την ευκαιρια να πιασω τις βυζαρες της.
Αφου τελειωσαμε με την πιπα και ημουν ετοιμος για τα ενδοτερα ξαπλωνει και αφαιρει και το εσωρουχο της και εκατσε σε σταση για ιεραποστολικο.
Ετσι μου εδωσε την ευκαιρια να περασω μια βολτα απο τις βυζαρες της για Ισπανικο το οποιο κατεχει πολυ καλα λόγο μεγεθους πανω απο ολα αλλα και ικανοντητας ζουλιγματος.

Ηρθε η ωρα να εισελθουμε.
Μπαινω λοιπον μεσα της και αρχιζω να προσπαθω να βρω την καταλληλη θέση για να μπορω να κουνιεμαι χωρις να δυσκολευομαι, ενω της εχω ανοιξει διαπλατα τα ποδια σαν να θελω να την βαλω να κανει σπαγκατο.
Δεν χρειαστηκα αρκετη ωρα για να καταθεσω μια καλη δοση σπεραματος στην καποτα όπου αναπαυτικα για δευτερολεπτα πανω της εχωντας δωσει όσα μπορουσα.
Αν και σε όλη τη διαρκεια της συνευρεσης η κοπέλα με εφερνε προς το μερος της με σκοπο να με φιλησει εγω τα απεφευγα μιας και δεν ήμουν της φάσης.

Τουλαχιστον το ευχαριστήθηκα και δεν πηγε αδικα τόση ώρα που εκανα βόλτες.
Το πειραμα βγηκε επιτυχες αν και πρωτη φορα πραμα που με βάζει σε σκεψεις να το κοιταξω και με καμοια άλλη κατηφορια γυναικων που δεν θα το δοκιμαζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρυσταλία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, sexaddict7, Kinkey και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2018
Τυπε βαρετή μέρα στην δουλειά είπες. Είσαι άρχοντας. Μακάρι να είμαστε να και εμείς έτσι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1