Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τέταρτη φορά που βλέπω την κοπέλα και η πρώτη που τη βλέπω στο συγκεκριμένο τουρ. Καταρχάς να επιβεβαιώσω τη σιλικόνη στο στήθος και τις ουλές. Όμως δεν ήταν τόσο το αισθητικό μέρος που με ενόχλησε αφού η ποσότητα σιλικόνης ήταν μικρή. Αυτό που δε μου άρεσε ήταν το ότι δε με άφηνε να τα ζουλάω… επίσης να αναφέρω ότι και κατά δήλωση της έχει πάρει 2 κιλά. Τι να σου κάνουν όμως 2 κιλάκια σε τέτοια κορμάρα;

Έχοντας συναντήσει την κοπέλα 3 φορές στο παρελθόν μπορώ να πω και εγώ ότι η γενικότερη αίσθηση δεν ήταν το ίδιο καλή. Βέβαια θα πρέπει να αναφέρω ότι μου δικαιολογήθηκε ότι δεν είχε κοιμηθεί καθόλου καλά το προηγούμενο βράδυ. Δε μπορώ να βρω κάτι το συγκεκριμένο πέρα από ίσως τη διάθεσή της και τη λάμψη της που δεν ήταν ίδια με το παρελθόν.

Αυτή η αίσθηση που είχα βέβαια ίσως να ήταν αποτέλεσμα των πολύ καλών στιγμών που είχα περάσει μαζί της. Τι εννοώ; Μέσα σε 35 λεπτά είχα χύσει 2 φορές άνετα και προσπαθώντας όσο μπορούσα να το καθυστερήσω. Εάν την είχα μόλις γνωρίσει θα θεωρούσα εκ του αποτελέσματος τη συνάντηση ιδιαίτερα πετυχημένη.

Τι δεν πήγε καλά τότε; Από τη μία οι προσδοκίες μου που ήταν στα ύψη και από την άλλη το χαμόγελο μου όταν οδηγούσα γυρίζοντας πίσω δεν ήταν όπως την τελευταία φορά. Βέβαια στο επόμενο της τουρ σχεδόν σίγουρα θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία. Παρόλη τη φθορά εξακολουθεί για εμένα να αποτελεί καλή επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
309
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, panos877, JBone28 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού